Bana kore dizileri önerirmisiniz ve bir kaç tane kpop müzik?

gerçekten büyük bir korecan olarak artık yeni diziler ve müzikler keşfetmek istiyorum benin gibi diğer korecanlar öneride bulunabilirmi

0|0
52

En İyi Erkek Görüşü

• City hunter , A new leaf , healer , Sungkyunkwan scandal , dr jin
    Hepsinde de ortak bir oyuncu var Park Min Young. Hayranıyımdır :) Platoniğimdir. :D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• justin bitti derken bu kore çıktı ya. valla justin daha iyi müzik yapıyodur heralde bunlardan.

0|0
    0|0
    • korelileri bilmeden gelip konusma burdan bosada yorum yapma

• adıyla çok uğraşmıyonda ne diye düzeltiyon o zaman hahaha :D ne içiyonuz anlamıyom ki

• bu beyin sana fazla değilmiii:-D

Kızlar Ne Diyor 5

• Dizi önerisi yapan baya olmuş ben şarkı önerisi yapayım o zaman. infinite- back, infinite-bad, got7 - just right, got7-if you do, Red Velvet-Dumb dumb, Hyuna-roll deep, park hyo shin- happy together, vixx- error, vixx- love equation, taeyang- eyes nose lips, Lay- missing you (lay söylemiyo fakat klibinde oynuyo asıl şarkıcının adını unuttum) , AoA- like a cat, Snsd- lion heart, Bigbang- let's not fall in love , Bigbang- if you, GD- crayon, GD- crooked, Got7-Girls Girls Girls , Bts- I need you , Bts- NO , Bts- Beautiful, Bts- Just One Day, Snsd- You Think, Super Junior - Magic, Super Junior- Devil, Super Junior- Swing, Shinee- Married to the music, Amber- Shake that brass

0|0
    0|0
  • Sen istediğin türü söyle bende uygun bir şey çıkar.

0|0
    0|0
  • You came from stars, my girlfriend is a gumiho, secret garden, heart strings, the heirs

0|0
    0|0
  • You are beautifull

0|0
    0|0
  • bildiklerini söylerim kesin simdi :/

0|0
    0|0
    • olsun sn soyle

• secret garden, the heirs, hearthstrings, 49 days, playfull kiss, full house, secret garden, personal taste, delightful girl choon hyang

Yükleniyor...