Türkiye 'deki eşcinsel sanatçılar özgür değiller?

Türkiye de ki eşcinsel sanatcilarimiz özgür değil çoğu kimliğini bile dile getiremez medya önünde çünkü sanat hayatının bitme korkusuyla ama Amerikada olsun Avrupa da olsun sanatçılar gayet rahat Tabi burası Türkiye burada hiç öyle şey olur mu burada bir bayan sanatçı kız arkadaşı ile ell ele dolaşsa olay olur milletimiz demedigini birakmaz o herşeye burbuna sokan milletimiz kendine bakmadan insanlara ahkam kesen din alemi milletimiz varya hani onlar ama bir başka sanatçı erkek arkadaşıyla dudak dudaga kucak kucağa yakalansin 1 /2 gün konuşulur sonra unutulur sanat hayatına hiç bir zedelenme olmaz ki bunun örneklerini çokça görürüz Eşcinsellik de içinde olmak kaydıyla Türkiye de çoğu konuda özgürlük yok... sizce? ( homofobikler saçma sapan yorumlarda bulunmasın hatta hiç yoruma bile girmesinler mümkünse )

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bu ülkede eşitlik yok çünkü eşcinselsen damgalanmış sayılıyosun berbat bir ülkede yaşıyoruz katılıyorum. İnsanlarımız karşımızdaki insanların da insan olduklarının farkında değiller.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• sorman gereken türkiye'de gerçekten kim özgür? eşcinselsen ve özgürlük istiyosan büyük şehirlerde lgtbt olan mahallelere taşınıcaksın bir şekilde.

2|0
    1|0
    • Soruyu adam gibi son cümlemde sadece eşcinselleri ele almadim herkesi de ele aldim.

• Fatih ürkek Ajdar Bülent Ersoy kuşum aydın benden Özgür'ler sen hangi ülkeden bahsediyorsun ben anlamadım

0|0
    1|0
  • Escinselleri birak hetetolar olarak biz ne kadar ozguruz 😉

1|0
    1|0
    • Son cümlemde eşcinsellerde içinde olmak kaydıyla dedim zaten sadece kendimizden bahsetmedim

• bir derdimiz bu kaldıydı simdi eşcinsel sanatçılar nasıl mutlu hissedicek kendini aman Allah'ım bize bu konuda çare ver ne olur eşcinsel sanatçılarda mutlu olsun

ülke olarak bu kanayan yaramızı bağrımızda taşıyoruz :( aaah ah :(

0|0
    0|0
  • arap kültür etkisi var ülemizde bu etki giderek azalsada yine biraz zaman alacak herkesin özgür olacağı günler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Batı ile Doğu'nun ortasında kalmış bir milletten hemen ne bekliyorsunuz ki Esgiye bakarsan daha tutucu olduğunu görürsün insanlarımızın zamanla toplum da değişiyor Bugün eşcinsellik hastalık iğrenç bir şey olarak görülürken 20 yıl sonra normal karşılanacak o Övdüğünüz avrupada ki bakış açısı olacak ama bunlar zamanla olur hoop diye hemen olmaz

1|0
    1|0
  • Dimi yabancilar dudak dudaga poz verir bizimkiler de ancak.. l*n bu topmusss bu lezoymuss haa biraadeerr agziyla ortama sakiz eder. Cahillik kotu sey

0|0
    0|0
  • Alışagelmiş bir durum değil , bir karşı durma vs şeyler elbet olacak.

0|0
    1|0
  • Turkiye'de yakalansa o sanatcinin kariyeri biter kesin. Ulkemiz doga guzelligi acisindan cok guzel bir yer ama insanlik acisindan berbat. Adam karisini dovsun öldürsün kimse karismaz bisey soylemez. Ama sokakta bir oglan baska bir oglanla el ele yurusun onlari linc ederler.

2|0
    0|0
Yükleniyor...