Kapat

Neden televizyondaki reklamların çoğu erkeklere hitap ediyor?

Hep bir kadın böyle açık seçik giyinmiş dondurmayı 5 dakikada ısırıyor dudaklarını aça aça falan. Bir Biscolata var işte oğlan temalı diğerleri hep kadın. O erkeklerin gözüne gönlüne hitap eden kadının tanıttığı çikolatayı biz kadınlar da satın alıp yiyoruz bizi niye kimse düşünmüyor be!

0|0
8|36

En İyi Erkek Görüşü

• yuuooouuu sana öyle geliyo reklamlarda kadınların oynaması erkekler için olan bişey değil ki kadınlar için de olan bişey bir kadınının kararlarını erkeklerden çok yine başka bir kadın etkiler
    örn: bir kadın elbise alırken sevgilisi ya da diğer erkeklerin hoşuna gitsin diyerek seçmez diğer kadınları çatlatmak için seçer ;)

0|0
    0|0
    • ayrıca biscolata nın da kadınlardan çok erkeklerden hoşlanan erkeklere hitap ettiğini düşünüyorum

En İyi Kız Görüşü

• Erkekle çekilmiş bir Magnum reklamı hayal ettim de..
    Magnumdan soğudum :D

Mantıken düşündüğünde kadınlar erkeklere nazaran daha çok tüketiyor o yüzden hitap ettikleri kitle erkekler sanırım.
    Zira biz zaten harcıyoruz :)
    Hem bir reklamda kadın görmek diğer kadınları o denli rahatsız etmiyor ama biscolata erkekleri mesela diğer erkekleri çok rahatsız ediyor :D

0|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 35

• Erkekleri dürtmek asıl hedef.. Kadın zaten harcıyor..

2|1
    1|0
  • Televizyon izlemiyorum

1|0
    0|0
  • Ah bir anlasanız
    Kadının sadece et olarak kullanıldığını

Kara çarşafla gezerdiniz

4|0
    3|0
  • çünki artık dünyada kadın sadece cinsel bir obje olarak kullanır hale geldi ve kadınlar bunun farkında değil.. nedenn hiç bir reklamda erkek kullanılmıyorda açık seçik giyinmiş çıplak kadınlar kullanılıyor düşündünüz mü?
    magnum reklamlarına bakın tamamen tahrik etme amaçlı yapılmış bir reklam
    kadın oral seks yapar gibi dondurma yiyor yani artık reklamlar filmler hepsinde bilinç altına Seksi ve çıplaklığı yerleştirmeye çalışıyor...

0|0
    0|0
  • Tamam ben size hitap eden bir reklam filmi cekeceğim unlu olursam dua et bana 😊👍

0|0
    0|1
  • en kolay ilgi çekme yöntemi cinsellik çağrışımıdır. kapitalist sistem bunu kaçırmaz reklamlarda her zaman kadını meta haline getirir ve teşhirle ilgi çeker. kadının bilinçli olması lazım yoksa niye kadınlar 2. sınıf görülüyor diye zırlar gezersiniz sonsuza kadar

0|0
    0|0
  • Siz kendi işinizi görüyorsunuz zaten gerek duymamıslar

0|0
    0|0
  • Kadınlar zaten alış veriş yapıyor, erkeği de bir kadınla kandırmak kolay. Reklâmdaki kadın güzelse onun hatırına alınır erkekler tarafından :)

Ya da kadın bir şeyi güzel güzel yerken bir erkek ona bakıyorsa reklamda, kadınlara da siz de yiyin size de böyle hayran hayran baksınlar gibi mesaj veriyor olabilir.

0|0
    0|0
  • aksinin dıfatı sapıklık... evrensen bir olgu yapıcak bişi yok... düşünsene bir adam sulu sulu şeftali - li didi içiyor felan... :D

1|0
    0|0
  • size göre nasıl yapacak magnum dongurmasının reklamındaki kadının dudakları kar lastiği gibi ve bizi tetikliyor size ne lazım :D

0|0
    0|0
  • Neden reklamlarda çoğunlukla kadınlar kullanılıyor.. ? Hepsinin bir mantığı var kendi ilişkileri içerisinde.

0|0
    0|0
  • erkekler her zaman dha yaratıcı olmak zorunda

0|0
    0|0
  • Ekonomik özgürlüğün çoğunluğunu erkekler oluşturuyor sanırım şu an çünkü onlar reklamcı bildikleri bir şey vardır

0|0
    0|0
  • erkek çok

0|0
    0|0
  • çünkü para erkeklerde yüksek mevkilerin çoğu erkeklerde

0|0
    0|0
  • onlar oğlan değil erkek. bir el atmadığınız reklamlar vardı onu da alın.

0|0
    0|0
  • O zaman neden metrobüsteki videolarda hep erkekler aşağılanıyor bende bunu sormak istedim merak ettim :)

0|0
    0|0
  • Her kesime hitap edior bence

0|0
    0|0
  • İlla alıp yemen için birinin şehveti şeyler mi yapması lazım ekranda?

0|0
    0|0
  • kumanda erkeklerin elindeyse sen olsan kime oynarsın

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    15

Kızlar Ne Diyor 7

• Erkeklerin objeleştirilmesi de hiç hoş değil. İster kadın ister erkek olsun, satmak için seksin ve objeleştirmenin kullanılmasının her türlüsü aşağılıkçadır.

0|0
    0|0
  • Çikolatayı kim yer deyince aklımıza kadın gelir çünkü zaten kadınlar çikolatayı alıyor ve yiyor. Yemeyen kim? Erkekler. Pazarlamak için erkeklere yönelik reklamlar yapıyorlar

0|0
    0|0
    • Ben üzüldüğümde onlarca çikolata alıyorum ne yememesi

• çünkü kadınlar alış verişe gittiğinde herşeyi alıyor ama erkek önüne gelirse alıyor

0|0
    0|0
  • bir de gofret reklamı vardıı

0|0
    0|0
  • Kadınları cinsel obje gibi gördükleri için. Siz hala oranızı buranızı açmaya devam edin.

0|0
    0|0
  • yoo çoğu kızlara hitap ediyor

0|0
    0|0
  • e ben lezim no problem yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...