Buyur burdan bak izliyor musunuz en sevdiğiniz kişi kim?

Kanal D deki güldürü programı buyur burdan bak izliyor musunuz? Favoriniz kim? Benimkiler Alper ve Kerem

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Boyu kısa bir çoçuk vardı o iyidir. Sempatik. Adını bilmiyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Çok saçma bir program o, komik de değil.

0|0
    1|0
    • İzleyenler yazsın demiştim ama beyin işte olmayınca ne yaparsın? :)

• O degilde stardaki daha guzel bkm ekibi ve kardes payindaki eleman sonra zeynep camci falan iyi

0|0
    1|0
    • @_Mucoo_ iyi b*k yemişsin tamam mı? Helal süper devam

• Cahile laf anlatmak zor tabi neyse,
      Ne kadar bilirsen bil, anlattıkların karşıdakinin ANLAYABİLECEĞİ kadardır.
      başkasına cahil demeden önce biraz düşün, kendine bak.
      Birazda edepli ol, düzgün konuş. Annen baban edep ahlak verememiş ama birazcık kendin çabala.
      @illu-minati Sende kusura bakma kardeş, senin görüşe yazdım herşeyi engellediği için.

• yok.

0|0
    0|0
    • birine gerizekalı diyebilmen için sende en azından bir miktar zeka kırıntısı olması gerekir. ama bezelye kadar beyninle ve 2 yaş grubundan hallice zekanla bunu dersen çok büyük bir ironi sergilemiş olursun.

@badfinger sana değil soran kezbana dedim

• @blueeyedsociopath :D güldürdün ama ne yapayım ki sizin gibi önyargılı insanlara hatta insan müsveddelerine "geri zekalı" demeyi uygun görüyorum ben :)

• aynen bende, ve bide o uzun olan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• çok malca bir program. komik de değil. buna gülenlerin ben...

0|1
    0|0
    • Eee?

• buna gülenin zaten zekası yoktur. resmen anaokulu düzeyi espriler. istediğim yorumu da yaparım, yorumlardan korkuyosan soru sormayacaksın. düşük seviyeli de sensin.

• Sana sadece "geri zekalı" diyorum kusura bakma :)

• Bende seviyorum onu bide hafif balik etli olan bayani seviyorum siyah sacli olani deglde😃

0|0
    0|0
  • Alperr

0|0
    0|0
Yükleniyor...