Vikings izleyen var mı burada?

Viking Çağı'nı kurgusal olarak, tam olarak tarihle örtüşmese de çok güzel anlatan bir dizi var ismi Vikings. Var mı izleyen? İzlemeyen varsa tavsiye ederim, özellikle viking sagalarına ve kültürüne hakimseniz müthiş zevkli bir yapım haline geliyor.

Bir de Lagetha var bu dizide, tanrıça resmen, kadınlığın geldiği son nokta.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ragnarinbaltasi burada.

Not: Johan Hegg'in sakalinin kılıyiiih kiliiii

1|0
    0|0
    • Travis Fimmel 'Başrolü oynuyorum ama sette balta kullanmakta en kötü olan benim, Katheryn, Clive falan beni biçer gerçekten dövüşsek' diyordu bir keresinde.

• Katheryn harcar zaten :))

Kızlar Ne Diyor 1

• Northmen a viking saga filmini izle.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum mükemmel otesi bir dizi yapıyorlar.

0|0
    0|0
  • ne zman başlayacak

0|0
    0|0
    • Seneye başlar ancak, Şubat ayında falan. 20 bölüm olacağını falan söylüyorlar. Tam belli değil ama 4. sezonda 10 değil en az 15 bölüm falan olacakmış.

Her sezonda üstüne koyarak gidiyor dizi, 4. sezonda hepten kafayı kırabilir.

• Torrent'den bulup indirdim. Linki bu kat.cr/...p-brrip-x264-ac3-5-1-shdb-t11361747.html

Mesela ilk bölümde Siggy ile Rollo'nun sorunu artık hiç konuşmamaları, Siggy'nin 'Kraliçe bile olabilirdim ama halime bak' tavrında oluşu falanmış, kesmişler.

Lagertha kendisini deviren yancısı Kalf'ı yanına annesi öldüğünde 'Tamam oğlun bana emanet ' diye söz verdiği için almış falan.

İkinci sezonda çok fazla kesik atmışlardı, Rollo'nun falan çok önemli diyalogları kesilmişti.

İlk sezonda Aslaug'un memelerini falan görüyordun, canımız ciğerimiz Lagertha ise ucundan gösteriliyor az bişey. Hahaha

Yükleniyor...