Beni Affet dizisini izleyen varmı? varsa nasıl buluyorsunuz bu diziyi?

Ben bir aralar severdim lakin şu an aynı şeyi söyleyemeyeceğim..çok yapmacık buluyorum..çok komik mantık hataları gözlemliyorum.. Lakin Kemal, bahar, babaları Şahin bey öldü sanılıp bir daha geri gelen ve geldiğinde ulan ben onların öldü zannettiği biriyim demek yerine direkt umut ile leylaya hesap soran.. onları sürekli takip eden gerdek gecesi bile leylayı telefonla arayıp tehdit edip birlikte olmalarına mani olmayı başarabilen bir sait..! daha neler neler ne mantıksızlıklar.. sizce?

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• Ben izliyorum ama zaman geçsin diye. O saatlerde yapacak hiç bir iş bulamıyorum

0|0
    0|0
    • güzel zamanıda iyi geçirtiyor ama yukarda gördüğün üzere çok salakça şeylerde yok değil.. bak ölmüşlerimizin bile birgün dirileceğini sanıyorıum şu ilginç dizi yüzünden..

• o dizide en çok kime gıcık oluyordunuz? Mesela ben cesura gıcık oluyordum.. birde saitin pisliklerine çanak tutan leylaya

• Ben de baharın sadist hareketlerine kıl oluyodum. Aslına bakarsan sadece kemali seviyorum :D

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Dizi izlemiyorum ben.

0|0
    0|0
  • Onu bunu bilmiyorum ama allah rizasi icin nolur final yapsinlar artik ! Bukadar sacma bir senaryo varmi?

0|0
    0|0
    • bakıyorum, kahveyle güzel gidiyorda.. bazı seneryolar bu kadarda olmaz dedirtecek cinsten.. Hayat, evlilik yaşam akışı böyle birşeymi yahu dedirtiyor.. kafayı yedirtecek senaryolar var :)

• Eskiden izlerdim ama artık sıkmaya basladı cok uzattılar izlemiyorum

0|0
    0|0
  • Annem izler bende bir kaç defa öyle denk geldim. Oyuncular başarısız yaaa

0|0
    0|0
    • ama fena değildir yani boşsan ikinci ailen gibi oluyor izleyince.. :)

• Sıktı artık gına getirdi yeni dizim poyraz karayel

0|0
    0|0
  • izlemiyorum

0|0
    0|0
  • Senoryonun icine etmisler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• mal gibi biz dizi birde unutma beni bu iki diziyi televizyonda gördüğüm zaman ayar oluyorum mk

0|0
    0|0
Yükleniyor...