Bana dizi önerin yerli yabancı farketmez. bu aralar neye takıksanız onu önerin?

yerli yabancı eski yeni farketmez gençler. geçen kırgın çiçekleri izledim o derece boşum :D ama güzeldi yani :D boşluktan sevmişde olabilirim tabi :d

0|1
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bacım (sırf kıro diyesin diye dedim, çünkü bende kv izliyorum) yerli yabancı eski farketmez demişsin ama sorun şurada. Kafanda belli bir tür var mı? Özellikle Aşk meşk entrika konulu diziler istiyorsan hiç öneride bulunamam.. Öteki Türlü;
    Person of İnterest
    Supernatural
    Sleepy Hollow
    The Flash
    Arrow
    The Originals
    Mad men
    Breaking Bad
    Heroes (reborn değil yalnız eski olanı)
    Lucifer diye yeni bir dizi başlıyor. Pilot bölümü yayınlandı. Devamı ne zaman gelecek bilmiyorum
    iZombie
    Doctor Who
    Once upon a time (masallardan gelen fantastik bir dizi)
    Merlin (eski dizi)
    Smallville (eski dizi (superman))
    Spartacus
    Sons of Anarchy
    Game of Thrones
    The Blacklist
    Constantine (2. sezonu gelmeyecek ne yazık ki :( yazık oldu diziye)
    Bunlar şimdiye kadar izlediklerim. Aklıma gelmeyenlerde var..

1|0
    0|0
    • Çoğunu izledim diğerlerini kaydettim :) ayrıca kv izleyen öz hakiki kırodur 😂

• Umarım kör kütük kv izleyen birine aşık olmazsın hiç. Senin gibi elit birine bizim gibi kırolar yakışmaz çünkü :D

• Umarım olmam 😂

En İyi Kız Görüşü

• Empire, Fear The Walking Dead ve The Walking Dead, Pretty Little Liars, Game Of Thrones

0|0
    0|0
    • hepsini izledim :/ empire hariç. bakim bir ona neymiş

• r&b rihanna ile sevdim ama r&b mi dinliyorum rihanna mı izliorum emin değilim :D rihannadan aklımı kaçırıp müziğe odaklanamıyorum :D

fransızca en tiksindiğim dil yeminle o ne gız hep kusuyo gibi konuşuyolar. nesini seviyolar anlam veremiyorum almanca bile daha hoş

• Sexion d'assaut dinle o adam insan gibi konusuyor diger fransizlara göre hahahaha :Ddddd. Evet ya bak gercekden rihanna mükemmel bir kadin ya cok güzelllll wallahhhh masallah 😂

Erkekler Ne Diyor 15

• görüş yapmadan önce önerilere baktım da kimse Breking Bad dememiş :D şaşırdım biraz :D onu seyretmişsindir zaten...
    geçenlerde yine bir dizi önerisi sorusuna CHUCK diye yanıt vermiştim :D yine onu diyeyim :D

0|0
    0|0
    • eneee aşağıda demişler brekingi görmemişim :D :D

neyse abla... ben aylar önce OZ diye bir diziyi takip listeme almıştım ona bakacağım şimdi... okulun ilk haftası seyredip bitireyim onu :D :D
      az önce de BAND OF BROTHERS i aldım listeme :D o bitince de ona bakıcam :D :D
      sende bak :D belki beğenirsin :D
      3 tane dizi söyledim işte... epey oyalarlar seni :D
      şimdi söylediğim iki diziden seyrettiğin varsa 10 üzerinden puan versene onlara :D bakam seyrettikten sonra benim vereceğim puan seninkini tutacak mı :D :D

• Anne dizi

1|0
    0|0
  • prison break
    the walking dead

0|0
    0|0
  • Prison break

Ven yeni dizi

MR. Robot

0|0
    0|0
    • pb izledim. la bu adam gaaaaaaaaaay d, ye bağırdım kimse takmadı beni :D sonra kendi açıkladı sağolsun :D

mr. robot evet iyi hatırlattın o olur.

• Mr robot sürükleyici

Aşk

Entirika

Macera

Bilim

• ok bakçam ona :P

• Breaking bad , Da vinci demons , Prison break ve favorim Spartaküs ama cinsel sahneden etkileniyorsanız çok fazla var ve hep kaslı erkekler

0|0
    0|0
  • bunu izliyorum
    dizipub.com/.../

0|0
    0|0
  • yabancı farkeder mi

0|0
    0|0
    • abi detayı salla başlıkta bile farketmez demişim :/

• siz daha kapsamlı ve gerçekci programlar kullanıyorsunuz

önce o programları bana gönderirmisin mail versem? :/
      yükleyip incelemek istiyorum

bizde fotografçılıkta digiart ve ps ve proshow kullanıyoruz :F bazen de after effects

• İsimlerini verdim Dostum intetnetten bak incele işte. Ama bunlar çizim programı değil çözüm programı. Hesap yapıyoz bunlarla 😂

• dizi saçmalık izleme

0|0
    0|0
  • Supernatural tek efsane

0|0
    0|0
  • Arrested development. İlk 3 sezona her türlü kefilim.

0|0
    0|0
  • Senseight ilk sezon bitti enterasan bir konusu var

0|0
    0|0
  • Kiralık aşk ve ilişki durumu karışık.

0|0
    0|0
  • bacım kurtlar vadisi dicem küfür etmiceksen :)

0|0
    0|0
    • salon kadını çizgimden kolay kolay çıkmam ama kv için bir istisna yapıp küfredebilirim :/

• Kv izleyen kıro oldu la. Türkiyedeki erkekleri anladımda izleyen bayanlarda kıro oldu valla. :D Türkiye'nin yarısı kıro. İzlemeyen kısım ise elit. Elitler gitsin aşk meşk entrika dizisi izlesin

• @ezio1020 izlemeyen elit değil ama izleyen kıro. Türkiyenin yarısı ile zaten sorunlarım var benim 😂

• Diriliş Ertuğrul.. her çarşamba 20:00 TRT1 de. şiddetle tavsiye ederim ;)

0|0
    0|0
    • İzlemeye başlamıştım ama sorna sıktıydı

• Aksiyon severim tam tersi ful aksiyon olmadığından sıkılıyorum politika1entrika falan sıkıyor beni

• hmm peki ;)

Kızlar Ne Diyor 2

• True blood ^^

0|0
    0|0
  • ilişki durumu karışık :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...