Trt 1 de yayınlanan dizileri nasıl buluyorsunuz?

Trt 1 de yayınlanan dizileri nasıl buluyorsunuz? Hele ki diriliş ertuğrul çok sağlam ve kaliteli bir dizi siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel dizi sağlam kadro iyi yönetmen...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Diriliş dizisi tam bir facia. Emin ol birçok tarihçinin söylediği de bu. Bunun yanında ırkçı ve ayrımcı. Hristiyanlara hakaret eden bir dizi. Hristiyanların hepsi kötü ama İslama geçen hemen düzeliyor. Size soruyorum. Siz Hristiyan bir ülkede müslümanları bu kadar karalayan bir diziden memnun olur musunuz? Bunu da geçtim. Türk bir toplumun Cengizhan'ı ve Moğollar'ı bu kadar karalaması ne kadar doğru? Birazcık kitap karıştırmış birileri Cengizhan'ın Araplara karşı inanılmaz bir kin beslediğini bilir. Onun için Araplaşmaya başlamış Türkleri kılıçtan geçirmiştir. Ha bu doğru mu? Tabi ki değil. Ancak kendi doğrularını yapmış büyük bir Türk komutanının bizzat Türklere böyle tanıtılması çok yanlış.

1|0
    0|0
    • Cengiz Han'ın hangi yönü iyi? Türk diye göğe mi çıkaralım savaşı kazandıktan sonra Düşmanlarının karılarına tecavüz eden bir iti? yoksa Moğolları çok mu sevmeliyiz Osmanlı'yı Fetret devrine soktukları için?

Demişsin ya hani, ""Ancak kendi doğrularını yapmış büyük bir Türk komutanının bizzat Türklere böyle tanıtılması çok yanlış."" heh işte senin sözünle vuracağım seni. Kendi doğrularını yapmış büyük bir Türk yönetmenini böyle aşağılaman çok yanlış.

• Kardeşim hiçbir şey bilmiyorsun. Araştırıp öyle yaz ki rezil olmayasın. Osmanlı'yı fetret devrine sokan Timur'dur. O olayın Moğollarla hiçbir ilgisi yok bu yüzden bile hiçbir sözünü ciddiye almadım.

• Çağın en kaliteli filmleri. Fox başta olmak üzere diğer kanallar hep entrika üzerine kurulu, TRT'ninkiler tarih veya komedi sürekli. İnsanlara bilinçaltından agresiflik aşılamayan tek kanal TRT'dir.

1|0
    0|0
  • On numara...

1|0
    0|0
  • dizi izlediğim tek kanal trt

1|0
    0|0
  • adam gibi dizi yapan tek kanal. diğer kannlarda konu aynı oyunlar değişik sadece.

1|0
    0|0
  • Bu sene maçlar haricinde Trtyi pek izlemem. Diriliş Ertuğrul dizisini çok övüyorlar belki bir gün baslarim.

0|0
    0|0
  • filintayı izliyordum taki kadronun değişip polisiyeden çıkıp başka bişey oluncaya dek filinta osmanlı polisiyesi olarak devam etse çok şey olurdu ama 2. sezon berbat oyuncular değişti dövüş sahneleri jenerikler kötü 1. sezon harikaydı her haliyle ama bozdular güzelim diziyi umarım düzelir

0|0
    0|0
  • Türk dizisi seyretmiyorum ama o dizi için olumlu yorumlar geliyor.

0|0
    0|0
  • Bir Vinkings in ya da Spartacusun çekimine bak, birde bizim tarihi savas dizilerinin çekimlerine bak, sanli tarihimiz daha guzel yansitilabilirr.. basarisiz buluyorum.

0|0
    0|0
  • bazıları güzel

0|0
    0|0
  • trtnin gereksiz dizileri. faturalarimizdan bize geçirdikleri trt katki payi 😒

0|0
    0|0
  • Ben trt yı açarak buluyorum

0|0
    0|0
  • Siyasi propaganda.

0|0
    0|0
  • yandaş / yobaz fikirleri empoze ediyorlar.

halk parası ile çevriliyorlar üstelik / paramıza yazık

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...