Bu dizileri izleyen var mı?

Bu diziler arasında karşılaştırma yapabilir misiniz?
Hangisini izliyorsunuz ve seviyorsaniz neden seviyorsunuz dizinin konusu hakkında yorum yapabilir misiniz karsılaştırdınız da hangi diziler birbirene yakin ya da zıt ve birbirine bağlı olan var mı?

• Adı Mutluluk
    14% (3)0% (0)10% (3)Oy Ver
  • Çilek Kokusu
    23% (5)14% (1)21% (6)Oy Ver
  • İnadına Aşk
    18% (4)14% (1)17% (5)Oy Ver
  • Kiralık Aşk
    45% (10)72% (5)52% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• Diğerleri iki kişi etrafında dönüyor sürekli o yüzden adı mutluluk diyorum ve goncagülün karakterini kendime benzettim birazcık ondan da :D

0|1
    0|0
    • Himm bu guzel goncagulu daha cozemedim ama yakinda cozerim biraz daha var ona

• Çözülmeyen bir karakteri olduğu için benzettim zaten :D

En İyi Erkek Görüşü

• Bu dizileri izliyorum ama rutin buluyorum bunların b ir çoğunu içine alan bir komedi filmi senaryosu yazmayı planlıyorum

0|1
    0|0
    • İlginc eger sacma sapan bir sey cikmayacaksa yap derim sana :)

• Evet haklisin ama zor o dedigini yapmak zaten insanlar dizilerden sikildi film desen iyi kotu gidiyor idare eder yani şu an da en rabet goren yabanci diziler ben de şu an da bir tane izliyorum onlarin da en kotu tarafi turkce dublaj olmamasi alt yazili da zor oluyor ama ona da zamanla alisabiliriz ya

• Kardeşim bu ülkede her eleştirilen absürd görülen şey bir komedi unsurudur. Eleştirilen derken sapıklıokları falan kastetmiyorum. Ufaktan oluşturduğum bir hikaye var bile.

Kızlar Ne Diyor 9

• Kiralık Aşk

0|0
    0|0
    • O zaten bu yazın birincisi en iyi cikis yapan dizi

• Çilek kokusuna arada bakıyorum Ama dizi izlemem pek Saçma :/

0|0
    0|0
  • Hiç birini izlemedim :/

0|0
    0|0
  • hiç birine bakmıyorum... önceden çok dizi takip ederim her baktığım final yaptı:))

0|0
    0|0
    • Benim de oyle izlediklerim final yapti ya da bozdular

• ergen dizileri bunlar bana göre.

0|0
    0|0
  • Kiralık Aşk güzel ama çoğu da saçma.

0|0
    0|0
    • Kiralik ask bu yazin birincisi en iyisi zaten bu ama digerleri fena degil sonucta turk dizilerinden ne bekliyorsun ki

• Çilek Kokusu

0|0
    0|0
    • O da bu sezonun ikinci dizisidir cok iyi bir dizi devam dizisi olucak gibi

• İzlemiyorum hiçbirini

0|0
    0|0
  • hiçbiri

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• hiç birine bakmadım gizli bilemiyorum hıaa :D

0|0
    0|0
  • türk dizilerini fazla izlemiyorum malesef

0|0
    0|0
  • Hepsi ergen dizisi hiç sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Hiçbirini izlemedim (Cehalet ne güzel şey her bir b. oku biliyorsun 😊

0|0
    0|0
  • bunlar ülkemizde var mı ilk senden duydum

0|0
    0|0
    • tabiki de var türkçe isimler yazdım ha yurt dışı uyarlaması mı dersen olabilir bakmak lazım ona da

• Cok iyi olur ya gercektende alt yazili izlemeyi sevmiyorum zor oluyor peki sende link var mi?

• medyaindirden indirip izlemiştim malesef netten izlemiyorum pek indirip izliyorum

Yükleniyor...