''bismillahirrahmanirrahim'' ne demek? ne anlama gelir? neden önemlidir? bilen varmı?

evet biliyormusunuz sizin için önemi var mı kullanıyormusunuz ne dir sizin için basit bir soru

Güncellemeler:
hop... soru sordum allah allah
güncelleyelimde şenlenelim :D

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bütün kapıları açar

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Nedense başkaları (siz bilirsiniz) şarkısına koyunca dini kullanmak oluyor ama. Müslümanın en önemli kelimelerinden. Allahın yardımıyla gibi anlamı olur. Her zaman s9ylerim rast gelir !!!

1|0
    0|0
  • Rahman ve rahim olan Allahın adıyla
    Her insanın ve her ırkın bir inancı vardır
    O inançla var olurlar biz müslümanlarda tek olan Allaha iman ederiz.
    Şeytanın her an her saniye insanları gunaha, sirke ve hayır olmayan işlere sürükler besmele burada devreye girer yemek yerken bile şeytan ve iblisler yaninizdadir besmele belalari ve iblislri uzak tutar zikrin en guzelidir.
    Bilinki kıyamet Allah ismini zikretmeyi unuttugumuzda kopacak.

1|0
    0|0
  • Rahman ve Rahim olan Allah'ın adıyla...

1|0
    0|0
  • Amin.

1|0
    0|0
  • boş muhabbet için yazmışsın o vidyoyu buraya koyduysan cevabınıda aratmışsındır bilmeyen olduğunu sanmıyorum müslümanlar dışında bile bir çok insan biliyor

0|0
    1|0
    • bir amacı var dı senin kafan basmas

• ben cinsellik içeren hiçbir söz sarfetmediğim halde bunu dile getiren sensin benim ruhum var inancım var insanları küçük görmekten haz duyan birisin abazalık dizboyu demekte ney sen beni neyle suçluyosun farkında bile değilsin bana yönelttiğin tüm kelimeler senin halini ortaya çıkarıyor abaza olanda sensin kafası basmayanda sana hayatında mutluluklar seks düşkünü

• ahahahah ay g...

• biliyorum.

1|0
    0|0
  • Rahman ve Rahim (Merhametli ve Şevkatli) olan Allah'ın adıyla demek.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Rahman ve Rahim olan Allah'ın adıyla

1|0
    0|0
    • senin de ruhun olduğunu bildiğini görmek çok güzel

• Dedikodu yapmıs olurum boşver :D saol yinede

• sen bilirsin canım teklif yaptım

• "Rahman ve rahim olan Allahin adiyla" demek.. bir ise baslamadan once Allahin adiyla baslaki hayirli olsun

2|0
    0|0
Yükleniyor...