Kurtlar Vadisi nin final yaptığını görebilecek mıyız?

Kurtlar Vadisi biter mi Necati Şaşmaz ı başka bir dizi veya filmde hayal edebiliyor musunuz,?

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Kurtlar vadisinin aslında pek izlenir bir tarafı kalmadı, ama gel gelelim dizinin istikbaratı sağlam olduğu için henüz kamuoyuna yansımamış bir olayı bizlere 1-2 ay öncesinden sunabiliyorlar tabi bu mesajları alabilmek önemlidir gazeteyi tersinden okuyabiliyorsan gündemi diziden daha iyi takip edebilirsin, dizi sürekli güncellendiği için kendini izlettiriyor, polat karakteri de oturmuş vediziyi başından beri izleyenler hala severek izliyorlar, eğerki necati şaşmaz başka bir diziye geçerse izlenirmi şayet aynı tarzda ve insanların alıştığı ses düblajında olursa evet, ama aşk meşk dizileri tutmaz diye düşünüyorum

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Kurtlar Vadisi Ahiret olarak devam edecek. Adamlar hiçbişey bulamazsa Polat'ın yanlışlıkla cehenneemden cennete sızmış Sabetay Sevi'yi durdurma hikayesini çeker.

1|0
    0|0
  • Sanmıyorum daha kolay kolay bitmez dizi

1|0
    0|0
  • sanırım hayır.. konudan çok ne var..

1|0
    0|0
  • Biter elbet

1|0
    0|0
  • arka sokaklar gibi izleyicisi olmayan bir dizi kaçyıl sürdü kurtlar vadisini 40 yaş üstü insanlar hala iziliyor kolay kolay bitmez polat kadrolu oyuncu o ölmeden asla bitmez :D

1|0
    0|0
    • Evet bir de arka sokaklar vardi dimi 😊bizim millet böyle mafya ya da polisiye işleri fazla seviyor sanirim

• Ciddi söylüyorum, Arka Sokaklar'dan kalite olarak tek artısı sürekli zoom in, zoom out olmaması.

Bizim millet zaten ne konulursa izliyor, Kurtlar Vadisi artık bir boş propaganda dizisi kıvamında olduğundan arkası sağlam.

• @Ragnar_Lodbrok en başta her iki diziyi de takip ediyordum ama artık o kadar çok sıkıldım ki kanal değiştirirken dahi görmek istemiyorum

• olmaz yok adam ölmüyo ki

1|0
    0|0
  • Türkiye'nin dünya kupası finali oynmasını görmemiZ kadar zor

1|0
    0|0
  • Hayatin bile finali varken onunmu olmayacak

1|0
    0|0
  • artık o bizim kültürümüz nesilden nesile aktarılacak o dizi

1|0
    0|0
  • Cok beklersin

1|0
    0|0
  • Polat bu gidişle bizi de gömer gibime geliyor :)

1|0
    0|0
  • dizide ölür finalde ama baska dizi hayatta olmaz gibi bişey

1|0
    0|0
  • Ömrümüzün sanmıorum yetebilecegini. Polat ölse bile kurtlar vadisi ahiret olarak devam eder *

0|0
    0|0
  • göremiyeceğiz maalesef

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...