Powerpuff Girls'i izlermiydiniz?

Ben hep küçükken izlerdim bağımlısıydım özellikle sarı saçlı Bubbles çok tatlı :D Siz hangi çizgi filmleri seviyorsunuz?

0|0
10|17

En İyi Erkek Görüşü

• Powerpuff Gİrls , Digimon , Pokemon

Duygulandım l*n resmen :(

1|0
    0|0
    • Pokemon :'(

• Artık teknolojinin gelişmesiyle böyle çizgifilmler göremez olduk , yani artık bunlar efsane yapıtlar diyebiliriz.

Çocukluğum denince aklıma nedense hep pokemon gelir. Gerçekten güzel günlermiş ama çocuk olduğumuz için ne geçen zamanın ne de o anın kıymetini bilememişiz

• Şirinler, Scooby Doo, Jetgiller, Taş devri vs... Bu çizgi filmler efsane oldu daha gelmez yenileri gelse bile eski tadlarını vermez.

En İyi Kız Görüşü

• İzlerdim mavili sarı saçlı olanı severdim :D Bir de teletabiler vardı onu unutmuyorum :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

Kızlar Ne Diyor 9

• Izlerdim hatta bir ara onun dondurmasi vardi sirf o cizgi filmi sevdigim icin sadece ondan alirdim.
    Ben Sailor Moon fanatiğiyim hic bir zamanda degismez bu. Pokemon, taş devri, çılgın korsan jack ( tum bolumlerini nerdeyse replikleriyle birlikte ezbere biliyorum), aslan kral, looney tunes karakterlerinin cizgi filmleri... saymaklar bitmez benim sevdiklerim ( bir de Andy'nin nesi var ve Roboroach u eklemek isterim.)

1|0
    0|0
  • Evet😄Dondurması bile vardı ay ne günlerdi ya ben tutenstein ve herkül falan severdim😄

1|0
    0|0
  • Ben siyah saçlı yeşil gözlü olandım :D

1|0
    0|0
  • Ayyy çok severdim

1|0
    0|0
  • Bizim zamanımızda jetgiller vardı :D

1|0
    0|0
  • izlerdim güzeldi :D