İyi ki izledim diyebileceğim güzel filmler?

Çok fazla yabancı dizi, film izliyorum ve artık izleyecek güzel film bulamıyorum. Önerebileceğiniz farklı filmler? ^^

0|0
7|4

En İyi Erkek Görüşü

• Pasifik Savaşları, Çelik Yumruklar, Pi, Pk, Yarının sınırında, Kar Küreyici Seç Beğen al

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Skins, game of thrones, vikings, the bing bang theory, forever, haven, two broko girls, mom, two and half man, shameless ve friends'i tüm dizilere tek geçerim bir dizi manyağı olarak. Film olarak da notebook, harry potter, serisi, labirent serisi, sweet november, if i stay, fight clup, sucker punch, eternal sunshire, umudunu kaybetme ve esaretin bedeli. Aklıma sadece bunlar geldi unuttuklarım çook var

1|0
    0|0
    • Yazdığın dizileri ya bitirdim ya da hala izliyorum diyebilirim, ve yine filmleri de izledim ama teşekkürler ^^

Erkekler Ne Diyor 3

• Kolombiyalı intikam meleği

0|0
    0|0
  • bu aralar film izlemiyorum ama anime önerebilirim

0|0
    0|0
  • Catch me if you can izlemeye değecek bir film tavsiyedir

0|0
    0|0
    • İzledim ama sağol ^^

• O zaman yeni filmlerden Mad Max ve Get Hard başarılı filmler bunlarıda izlediysen güzel film bulursan banada ilet

• Tabi, teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 6

• 'uyanışlar'. izleyip izleyip mutlu oluyorum manyak gibi. haa bir de 'umudunu kaybetme' var ama klasiklerden o çok film izliyorsan kesin izlemişsindir, izlemediysen efsanedir mutlaka tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
  • chennai express

1|0
    1|0
  • Braveheart :Dd

0|0
    0|0
  • chappie, zindan adası, inception, the game, seven bunları farklı buluyosan devamını yazarım. bunları izlediysen yazıcaklarımıda izlemişsindir diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • aha bana da lazım

0|0
    0|0
  • peekay izledin mi?

0|0
    0|0
    • İzledim ama pek bollywood filmi sevmem açıkçası ^^

• olabilir kesinlikle o shahrukh khan bakışları nı hiç bir aşk filminde bulamıyorum ben hint filmleri bende ayrı bir yere sahip ama artık film bulamamakta bir sıkıntı.

• kusura bakmazsan sana bide ek paheli leela nasıl bir film diye sorsam?

Yükleniyor...