A9 TV nasıl bir kanaldır ve Adnan Oktar'ı nasıl tanımlarsınız?

Arkadaşlar bugün televizyon izlerken A9 diye bir kanal çıktı biraz izledim izlemesine ama islam dışı sapıkça şeyler vardı Adnan Oktar diye bir adam var tanır mısınız bilmem ama kızları yanına alıp Aşkım Cicim Bitanem Oy senin kedi canını yerim gibi iltifatlar ediyor sohbet yapıyor konuştukları şeyler güzel bazen akıllıca konuşuyor ama pek islama uygun hareketleri de yok bu adam kim olabilir ve bu adam hakkında ne düşünüyorsunuz Bide bu kanal hakkında en çok merak ettiğim soru ise bu kanalın reklam yapmaması Türkiye'de 500 tane kanal var yerel ve ulusal kanallar olmak üzere ama hepsi reklam yapıyor zaten de yapmak zorundalar bir tek bu reklam yapmıyor nasıl bir kanal çözemedim ben bunu normalde bir televizyon kanalı reklamsız ayakta kalamaz ve yıkılır siz bu televizyon kanalını nasıl yorumlarsınız kimden destek alıyor bu kanal üstelik reklamsız
A9 TV nasıl bir kanaldır ve Adnan Oktar'ı nasıl tanımlarsınız?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Adamların kanaldan para kazanmak gibi bir amacı yok çünkü, amaç din ile alay eder bir ağızla bilinçaltını irdelemek. Ahlak seviyesini düşürmek ve insanları doğru yoldan saptırmaktır... Kızlar p*rno starı gibi erkekler bildiğin jigolo tipli... Bunların destekçileri var yani sırf bu işi yapmaları için ne milyon dolarlar alıyordur kimbilir...

0|1
    0|0
    • yani yoksa bir televizyon kanalı reklamsız ayakta duramaz reklam televizyoncuların can damarıdır o olmazsa televizyon da olmaz

Kızlar Ne Diyor 2

• Nefret ederim.

0|0
    0|0
  • Adnan oktar sapık bir şarlatandır fazla dikkate alınmaması gerekir.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...