Acun hakkında ne düşünüyorsunuz?

Gittikçe gerçek yüzünü gösteriyor gibi, tüm programları şaibeli, şampiyonları kirli bir zihniyeti yaymak ister gibi, acayip acayip programları var amaçları ne belli olmayan, kanalını izleyesim gelmiyor güvenim yok

0|1
17|32

En İyi Erkek Görüşü

• çok pragmatist bir insan , halk tabiri ile her gelenin adamı chp iktidar olsaydı Ateşli bir kılıçdaroğlu savunucusu olurdu sanatçıların çoğu zaten öyledir ama ben acun mantalitesinde ki birisinin akp oy verdiğini düşünmüyorum

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu konudan bahsettiğin için teşekkürler.
    Kendisi yurtdışından programları Türkiye'de de uyarlayıp kültür yozlaşması yaşatan ve gençlerin beynini allak bullak eden bir şahıstır.
    Survivorda gençleri arkadaşlarını sırtından vurmayı ve kavga etmeyi öğreten..
    18lik kızları 30 yaşındaki kadın makyajıyla sahneye çıkarıp, sanat olmayan bir sanata gençlere özendiren bir şahsiyet...
    Artık insanlar kötü ekonomi ile boğuşurken Acun'un programlarına katılsam mı diye bilie düşünebiliyor..
    Zaten amaçta budur.. Mesleğinle iş yapamazsan, kendini kanallara atar ünlü olma, üç kuruş para kazanma derdine düşersin...
    Çok saygın ve muhafazakar Tayyip Bey acaba neden bikinlli Acun programını yasaklamıyor göz zinası... Yasaklayamaz çünkü ikiside aynı efendilere köle... Lanet olsun onlara..
    İzleyin de görün yozlaşmayı.. Bunu Türkiye'de kaç aile izledi... Böyle dolu örnek var...
    2.00
    https://www.youtube.com/watch?v=EnxbCZrU9Iw

1|0
    0|0
    • Rica ederim efendim, normalde yorumlarımda siyaset hiçbir türlü yaptırmıyorum ama yine de yorumunuz için teşekkürler beğendim :)

• Kirli bir zihniyeti yaymak amaç

Erkekler Ne Diyor 31

• adamın sevdiği kişi tayyip... sen daha hak hukuk bekliyorsun ;)

1|2
    0|0
  • İyi insan

0|0
    0|0
  • her gün halkı uyutanlardan sadece biri

1|0
    0|0
  • Gördüğüm en zeki insanlardan biri ve en şanslılarindan

Yurt dışındaki programları türkçe versiyonuna uyarlayarak bizlere sunuyor ve inanılmaz bir başarı elde ediyor.

Bunu herkeste biliyor. İyi biri mi kötü biri mi bilmiyorum. Çünkü kişisel bire bir olarak tanımıyorum.

1|1
    2|4
  • Geçenlerde şeytanla oturmuş rakı içiyorlar bu doğan grubuna nasıl bir fitnelik yapabiliriz diye tartışıyorlar çok bozdu acun çoook

0|0
    0|0
  • Evdeki tvde tv8 kanalını sildim

1|0
    0|0
  • Bu ulkde hersey bitmis dizler sosyal medya herşey bitryor. Oldum olası nefret ettim edyomda

1|0
    0|0
  • Tam bir para babası

0|0
    0|0
  • Hic sevmem o yalakayi

0|0
    0|0
  • Cok mantikli konusuorsun ybi kanidayim sninle guxel ksrdesim

1|0
    0|0
  • Tam bir adi karaktersiz piçin biri, izlemedim izlemem izlemeyecegim. , kitlesi belli zaten o salagin..

0|0
    0|0
  • Cumhur baskani gotu yalayan hirsli bir lavuk. Adam show tv nin sahibinin kizini aldi cocuk yapti parayi reytingi koydu kariya tekmeyi vurdu akilli adam

0|0
    0|0
  • İzlersin veya izlemezsin. Kimin ne olduğunu kimse bilemez.

0|0
    0|0
  • herşey bitti acunu tartışalım zaten

1|0
    0|1
  • hiç izlemiyorum

0|0
    0|0
  • bende sevmem izlemem zaten programlarını. ama izleniyorsa adam ne yapsın.

0|0
    0|0
  • Rezillik yaptığı herşey

0|0
    0|0
  • S. kım Acunu

0|0
    0|0
  • Yalaka

0|0
    0|0
  • tv8 diye bir kanal yok bizde :)

0|0
    0|0
  • izleyen çok demekki halk bunu istiyor

0|0
    0|0
  • Tam bir oportünist

0|0
    0|0
  • Pek sevmiyorum kendisini sen peki?

0|0
    0|0
  • Acun abi doçlanttan geldim bitbaks yapcam.

0|0
    0|0
    • Acın abe behn Almahnya tan gehldim size bitbaks yapcam çıkı çıkı vıg vıg, diyip iki adam dövüp 2 sövdün mü para cepte

• Kısacası Yalaka.

0|0
    0|0
  • ibnenin bayrak tutanı bence:))

0|0
    0|0
  • şerefsizin teki diye düşünüyom

0|0
    0|0
  • Sen asgari ücretle geçin git alkışla koşup
    9 milyon dolar maaş alırken Show Tv'den Acunu

0|0
    0|0
  • 8 -10 yıl önce bu adamın ajan olduğunu söylüyordum kimse inanmıyordu. Bunun gibi medyada ve basında çok ajan var. Adamlar insanların psikolojisini iyi bilip istediklerini bilinç altına empoze ediyor.

0|1
    0|0
  • belki birini örnek alıyordur :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 16

• Ütopyadan sonra gözümden düştü :D

1|0
    0|0
  • Bencede izlemek gereksiz sacma bir duzeni var surekli bir yaristirma

1|0
    0|0
  • ben eskiden daha çok severdim şimdi değişti programları kötü yıllardır rating için o ses , işte benim stilim , survivor all starına kadar bin defa yayınlıyor

1|0
    0|0
  • Onun kanalını izlemem, ama baya zengin herhalde..

1|0
    0|0
  • Katılıyorum sana. Sevmiyorum onu.

0|0
    0|0
  • Acunun *

0|0
    0|0
  • Acun'acak haldeyiz

0|0
    0|0
  • Reyting uğruna her haltı yapıp bizim öyle bir kaygımız yok diyor ayar oluyorum

1|0
    0|0
  • İyi bir insan😁

0|0
    0|0
  • daha ilk çıktığından sevmemiştim halada sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Nerede gıcık aldığım birisi var yarışmalarında onu birinci yapıyor.

bkz: survivor /Turabi & Yeteneksizsiniz/ yunus

0|0
    0|0
    • Yunus a gıcık kapmadım ama birinci olamayacak kdr boştu Turabi ztn nefretlik

• Yunus oradan buradan çaldığı espirileri çıkıp yaptı tamamen haksızlık yani onun kazanması

• Ben akıllandım izlemiyorum artık nasılsa kendi zihniyetini yayabilecek istediği bir kişiyi şampiyon yapıyor

• Nötrüm.

0|0
    0|0
  • Issız Acun

0|0
    0|0
  • Bilmem acil aşk araniyor guzel ara sira izliyorum showda

0|0
    0|0
  • Para görüyorum adami artık zengin l*n cok bildiğin gotunu dolar ile siliyo

0|0
    0|0