ÜTOPYA İZLEYENLER BURADA MI?

ütopya izleyenler hadi oylama yapalım sizce hakeden mi kazandı yok hakedmeyen mi :)

• tabiki de tuncayım haketmişti :)
    39% (9)71% (10)51% (19)Oy Ver
  • abi tabikide semihimin hakkıydı yaa :)
    61% (14)29% (4)49% (18)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
arkadaşlar peki bu tuncay kimlere not yazdı bilen var mı ben oraları kaçırmışımda :)

0|0
8|7

En İyi Erkek Görüşü

• tuncay tabi bu semih kadar saçma insan yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bahadırdı hak eden :)

1|0
    0|0
  • Semih Öztürk yalancı ve sahtekar olduğunu çoğu insanlar biliyordur internette araştırırsanız anlarsınız. Adam elini cebine koyup emir veren insan neyi hak eder anlamıyorum bu kadar ot olmayın. Sevgilisinden ayrılıp sonra Kurretülayn arkasından konuşup sonra tekrar barışmak öyle insandan hayır gelmez.

Tuncay Abidik eğlenceli biriydi öyle insanları severim ve iyi ki o kazandı.

0|0
    1|0
  • hayır izlemiyorum :D

0|0
    0|0
  • Tv8'i zaten silmiştim dün twitterda tv8 tt olmuştu yok sahtekarlar oylamada değişiklik yaptılar diyorlardı. Semihin daha fazla kitlesi var tuncayın kazanması ilgincime gitti. Semih gevşeğine ayar oluyorum orası ayrı.

0|0
    0|0
  • yok izlemiyorum

0|0
    0|0
  • tabiki de tuncay haketmişti

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Yarişmada hakeden yoktu kimse yarismanin formatina uymadi herrkes daha çok kalmaya baktı saçma bir yarişmaydi zaten bana zorla izletildi ama şu 4 yarismacıyi biraz sevdim Serkan , Özlem, Harun, Pınar. Geniş çapli düşüncem şuAcun bir zihniyet yaymaya çalistiği için zihniyeti yayabilecegi insanlari yapiyor Turabi direkci, etmediği hakaret yok, siddete meyilli . Tuncay oruç tutmuyor, adam harrem kurdu, bir kiz üzerinden idealaşmak nedir ,8 Marta kadinna siddet bile uyguladi , sevmerm ama Meral diye bir kiza seni suya atarim falan tehdit eden bir adam ne olursa olsun yanliş bunlari doğruymuş gibi gösteriyor.. Merve Aydıni hala takip ederim çok severim savaşçi kiz kadinin gücünü çok iyi temsil ediyor nerrdeyse milli sporcu diye suçlu oldu. kiz tavla yapmis gösterilmedi bile Turabi Allhtan koca bir T yapti dibimize dibimize sokuldu Tuncayda güya cok yetenekliymiş gibi gösterildi yaptiği her iş yarim. Acun hiçbirşey yapmasa tarafli yayin yapiyor algi yönetimi yapiyor. Merve bu senede kaybedince Acunu baya çözdüm ütopyayi Tuncayin kazanacağini biliyordum Semihi sevmem strateji yapmasi , egosu birde ask olayi sahte geliyor ama bu gece ona çok üzuldüm en azindan saygiliydi siddete meyili değildi. Yeteneksizsiniz Türkiye de Mersinli , Survivorda mersinli, Utopyada Mersinli Turabi ve türleri kazaniyor yarişmalari . Normalde ben Survivor sonucundan sonra izlemek istemiyorum ama evde tek olmayinca illa izlemek isteyen çikiyor.
    Tuncayin not yazdiği kişiler Meral , Pinar , ufak bir kiz vardi adini hatirlamiyorum belki buketede yazmis olabilir bilmiyortum.

1|0
    0|0
  • Tuncay tabikii haketti bir sürü sey yaptı pbs.twimg.com/.../SyyNZaqG_400x400.jpg cok tatlı değil mi yaa:D

1|0
    0|0
  • Semih yalanci sahtekarin teki ya tuncayin kazanmasina sevindim

0|0
    0|0
  • Semih kazanmaliydi :(

0|0
    0|0
  • BBBBBBBBBB Semihimin hakkıydı

0|0
    0|0
  • Ne sevindim tuncay kazanınca sanki ben kazandım 😃😃😃😃

0|0
    0|0
  • Yanlıslıkla b dedım. Ya ben onların hala ne ıcın yarıstıklarını anlamadım acıkcası😂😂

0|0
    0|0
  • abi tabikide semihimin hakkıydı yaa :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...