Family Ajans hakkında ne düşünüyorsunuz?

Selam, bu ajansa dalgasına fotoğraf gönderdim. Ertesi gün arayıp kabul edildiğimi söylediler. Şok oldum, öyle çok yakışıklı bir insan da değilim. Bayramdan sonraki cumartesi gününe (2 ekim) görüşmek için çağırdılar. Ne görüşecekler çok merak ediyorum. Böyle bir şeyle tecrübesi olan varsa neler yaşadığını paylaşabilir mi?

Güncellemeler:
Eğer bu ajans beş para etmezse, hangi ajansı önerirsiniz?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Herkesi çağırıyılar

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bak kardeşim;
    - bilinç altı manipilasyonu... önce reklam yüzün var diye seni pohpohlarlar

-sonra resim çekilmeni isterler fiyat 350 tl

-sonra size haber vereceğiz derler

-ya sonra?

-350 tl zarardasin:))

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bizim mahalledeki sümüklü onuru da çağırmışlardi
    Cokta seyapma bence

1|0
    0|0
  • Ya bak böyle şeyler genelde kandırmacadır. Gittiğin zaman fotoğraf çektiriceksin ve belli bir miktar ödeme yapıcaksın ajansa. Ha diyelimki şansın yaver gitti bir dizi vb seni istedi. Kazandığın paranın %50sini ajansa ödemek zorundasın ☺️

0|0
    0|0
  • Bende baya bir ajansa basvuruldum kabul oldu ama en iyi ajans bile senden 350 tl falan istiyor bir iki foto cekimi yollayip eve gonderiyo hic bir ajansa gidipde bu parayi verme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• herkesi kabul ediyolar.. Figüran arıyolar günlük 20 tl 13 saat çalışıyorsun hiç gitme

0|0
    0|0
  • sana su kadar soyleyeyim basvuranlarin %90 nini aliyorlar kayit parasi fotograf parasi web site parasi derler oraya gittiginde bir duzine insan gorursun valla bende ajans acicam her gelenden 75 100 tl alsam koseyi donerim

0|0
    0|0
Yükleniyor...