Acun medyanın Semih Öztürk'ün hakkını yemesi sonucu ne düşünüyorsunuz?

Çok üzgünüm.. Göz göre göre Semih'in hakkı yendi. Yayın şaibeli.

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Gerçekten Semihin hakkını yediye son dokunulmazlıgı alan adam 1. olmalıydı hem fan sayfalarına baktıkmıda semihin sevenlerı 20 bin farkla daha coktu. Cidden hakkını yediler Semihin çok yazık oldu sınırlerım bozuldu ya..

1|0
    0|1
    • Semihin facede fan sayfa begenmesı bile 100 bin felan Tuncayınkıler 40bin 50bin
      bundan sonra Tv8 izlemiycem en sevdiğim kanaldı Tv8 fakat bu haksızlıkla gözümden düştü.. !

Erkekler Ne Diyor 6

• burada acun medya istedi tuncay birinci oldu. yarışmacılara oy kullandırdı biliyordu elenen yarışmacılar tuncayı desdekliceklerdi ve öyle oldu. gazete satışları sms oylamasından birinde tuncay birinci olsa yarışmayı kazanacaktı ve öyle oldu. semihin taraftarları hem gazete almaya hemde sms atmaya zorlandı. tuncayın taraftarları sadece sms attı ve kazandı mı acaba acabası tuncayın isminin yazılı olduğu zarfı gören var mı ben göremedim spiker tuncay dedi kağıdı ters cevirdi.

1|0
    0|0
    • Evet kimse görmedi. Hatta aybüke bakmak istedi dur dur hayır dedi sunucu

• Katiliyorumm. Adam yrismayi yarisma ypti tek basina izletti sonrada o bitliyi 1, yptilarr

1|0
    0|0
  • Acun medya dediğimiz şirketin %80 i reklam geri kalan %20si de entrika... :p

1|0
    0|0
  • iyi oldu

0|0
    1|0
  • Yayın şaibeli ne demektir, oyları mı saydınız :D

0|0
    0|0
    • İçerden rejinin adamları hep bilgi verdi. Biz de attığımız oylardan eminiz. tt bile yaptık. Haberlere çıkardık.

• Biliyorum yine de harcadım.

• :D Geçmiş olsun

• semih kazanmadığı için parti yaptık be

0|0
    0|0
    • Maganda seviyonuz galiba..

• sonuçta yine de semihi sevmiyorum

• Peki 😂

Kızlar Ne Diyor 3

• Zamaninda yedigi hurmalar dun gece tirmaladi semihi. Iyi oldu.

0|0
    1|0
  • Bence kimse kimsenin hakkını yemedi. Yediyse de öyle biri birinci olmayı hak etmediği için

0|0
    0|0
    • Öyle biri derken? Abi düzgün takip etmeyip şöyle söylemenze bayılıyom komiksiniz

• Ben de. Tabi sürekli değil ama izledim. Tuncay'ı sevmeme yetecek kadar izledim. Parayla.

• Ahah. Ezan havası kafasından var semde de galiba 😂

• Acunun işi belli olmaz

0|0
    0|0
    • Olmadı da. Şikeyle tuncayı 1. Yaptı adam.

• Hak eden tuncay mı? İzlemediğin hâlde nerden bu fikre vardın

• Mayıs -haziran arası gibi izliyordum, finalden bahsettim izlemedim diye

Yükleniyor...