Ve ütopya'nın kazananı tuncay :) hakeden aldı iyiler kazandı kötüler kaybetti siz düşünüyorsunuz?

sonunda tuncay kes hakettiğini aldı sabahtan akşama kadar herkeis taciz eden hakaret eden semih kazanamadı ohh iyi oldu bide semihin holigan taraftarları olay çıkarmış hahah :D ne sanıyodunuz l*n mal herifler bide yuhh çekiyorlardı o yuhlar girdi bir tarafnıza hiç oy kullanazdım ama tuncaya sms attım bu akşam adam 1 yıldır bizide tv de karşısında eğlendirdi semih ise sinir bozucu herifin tekiydi... grup arkadaşlarını köle olarak gördü ve onları hep tehdit etti grup arkadaşlarıda bir birey olamadıklarından kabul ettiler ilk defa acunun yarışması adaletli bir şekilde son buldu #tebriklertuncaykes

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• çok saçma bir yarışmaydı

0|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Tuncayımız birinci oldu! :D :D ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
    Strateji yapıldı diyenler neyin kafasını yaşıyorlar? :D
    Orada strateji yapan tek kişi semihciktir!
    Diger ülkede yapılan Ütopya yarışmasını izleyipte gelmiş
    Oradada yarışmacılar sevgili olmuş
    Kurre ile sevgili olması zaten halktan oy almak içindi!
    İyiler kazandı!
    İlk kez gece güne doğdu! :D ♥ ♥ ♥ ♥

Güneşimiz Tuncayımız! ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

#TuncayKes
    #Cafeheryerde

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Zaten tuncay 1-0 önde başlamıştı.

Tahminime göre Tuncay'la içerden birileri Muhtemelen Alpay kazan anlaştı
    Ve Semih'in kaybetmesi için strateji yapıldı Tuncay'ın kesin kazanması için üç aşamalı Bir sistem geliştirildi Elenen yarışmacılarda işin içine dahil edildi. elenenlerin çoğunluğunu Semih bir bir elemişti Onların oylamasında Tuncay'ın kazanacağı belliydi Otomatikman 1-0 oluyordu. geriye sadece SMS oylaması ile final gazete satışları Kalıyordu. Tuncay'ın bu iki oylamadan birini kazanması yeterliydi gazete satışlarında Semih çok öndeydi Tuncay asla yakalayamazdı
    Bu Yüzden içerden anlaşmalı kişi Dışarıya haber uçurdu Semih severlerin oyu ikiye bölünmüşken Tuncayın kazanmasını isteyen ekip sadece SMS ye yüklendi sonuç; ödülü Semih'in elinden almak için Her türlü dümen çevrildi Ve sonuçta Tuncay kazandırıldı.

TV8 artık izlemiyorum. yapılan bir çok şey var burada söylemekte istemiyorum. kınıyorum.

0|0
    2|0
    • ahahah bak bak kafaya bak 44mk dümen çevrilmiş sabahtan akşama kadar yatan bir psikopat mı yarışmaykazanacaktı izlemezsen izleme acunda yalvarıyordu a vç varoş nolur beni izlese diye :D siz busunuz oğlum www.periscope.tv/nabalimyanicom/1MYGNbZjydZGw

• he he tamam :) belli oluyor. seviyen ne kadar düşük :)

• hiç yormayın sizin ne tür insanlar olduğunuzu biliyoruz kendiniz anlatmayın yani boş boş konuşmak ta bir yere kadardı ;)

Kızlar Ne Diyor 3

• Acun bir zihniyet yaymaya çalistiği için zihniyeti yayabilecegi insanlari yapiyor Turabi direkci, etmediği hakaret yok, siddete meyilli . Tuncay oruç tutmuyor, adam harrem kurdu, bir kiz üzerinden idealaşmak nedir ,8 Marta kadinna siddet bile uyguladi , sevmerm ama Meral diye bir kiza seni suya atarim falan tehdit eden bir adam ne olursa olsun yanliş bunlari doğruymuş gibi gösteriyor. Acun Türkiyenin ilerlemesini istemiyor. Cidden bir ülke için atom bombasindan daha tehlikeli. Merve Aydıni hala takip ederim çok severim savaşçi kiz kadinin gücünü çok iyi temsil ediyor nerrdeyse milli sporcu diye suçlu oldu. kiz tavla yapmis gösterilmedi bile Turabi Allhtan koca bir T yapti dibimize dibimize sokuldu Tuncayda güya cok yetenekliymiş gibi gösterildi yaptiği her iş yarim. Acun hiçbirşey yapmasa tarafli yayin yapiyor algi yönetimi yapiyor. Merve bu senede kaybedince Acunu baya çözdüm ütopyayi Tuncayin kazanacağini biliyordum Semihi sevmem strateji yapmasi , egosu birde ask olayi sahte geliyor ama bu gece ona çok üzuldüm en azindan saygiliydi siddete meyili değildi. Yeteneksizsiniz Türkiye de Mersinli , Survivorda mersinli, Utopyada Mersinli Turabi ve türleri kazaniyor. semihinde dedidiğin özelikleri çok yanliş ama aynilarini yapti bütün cafeciler ki icinden sevdiklerim var şakalari seni güldüruyor olabilir ama dikkat çekmek için yapildiği çok belli ve birde çoğu saygisizcaydi.

0|0
    1|0
  • 1 senedir tv de görünüyor mu bu program?

0|0
    1|0
  • Şey o yarışmanın amacı ne ya? Bayadır anlayamadım da 😓

0|0
    1|0
Yükleniyor...