Ütopyanın Kazananı Kim Oldu?

Evet Arkadaşalr Tuncay Kes Adlı Arkadaş Birinci Olmuştur.

Bundan Sonra Ütopya Soruları Ve Semih Semih Diyenleri Görmicek Olmamız Çok Güzel..

0|0
20

En İyi Kız Görüşü

• cun bir zihniyet yaymaya çalistiği için zihniyeti yayabilecegi insanlari yapiyor Turabi direkci, etmediği hakaret yok, siddete meyilli. Tuncay oruç tutmuyor, adam harrem kurdu, bir kiz üzerinden idealaşmak nedir ,8 Marta kadinna siddet bile uyguladi , sevmerm ama Meral diye bir kiza seni suya atarim falan tehdit eden bir adam ne olursa olsun yanliş bunlari doğruymuş gibi gösteriyor. Acun Türkiyenin ilerlemesini istemiyor. Cidden bir ülke için atom bombasindan daha tehlikeli. Merve Aydıni hala takip ederim çok severim savaşçi kiz kadinin gücünü çok iyi temsil ediyor nerrdeyse milli sporcu diye suçlu oldu. kiz tavla yapmis gösterilmedi bile Turabi Allhtan koca bir T yapti dibimize dibimize sokuldu Tuncayda güya cok yetenekliymiş gibi gösterildi yaptiği her iş yarim. Acun hiçbirşey yapmasa tarafli yayin yapiyor algi yönetimi yapiyor. Merve bu senede kaybedince Acunu baya çözdüm ütopyayi Tuncayin kazanacağini biliyordum Semihi sevmem strateji yapmasi , egosu birde ask olayi sahte geliyor ama bu gece ona çok üzuldüm en azindan saygiliydi siddete meyili değildi. Yeteneksizsiniz Türkiye de Mersinli , Survivorda mersinli, Utopyada Mersinli Turabi ve türleri kazaniyor.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Ya tuncaaay🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞😍😍😍😍😍

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!