Ütopyanın Şampiyonu Tuncay Kes Yorumlarınız nedir?

Ütopyanın Şampiyonu Tuncay Kes yorumlarınız nedir?

• Haketti
    64% (9)17% (1)50% (10)Oy Ver
  • Semihin Hakkıydı
    29% (4)67% (4)40% (8)Oy Ver
  • Serkanın Hakkıydı
    7% (1)0% (0)5% (1)Oy Ver
  • Bence
    0% (0)16% (1)5% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
semihçiler bastı burayı :)
semihçilerde bir sinir bir sinir acunu görseler çiğ çiğ yiyecekler adamı

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• haketti ve aldı helal olsun en çok emek veren o oldu orası siyaset meydanı değildi konuşarak olmaz heleki boş konuşarak hiç olmaz sms attım tuncaya zaten birinci olması kaçınılmazdı bence

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• semih alaymış iyimişte ben bilmiyom olayı panorama yapılıyomu şu an açayım bari

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• cun bir zihniyet yaymaya çalistiği için zihniyeti yayabilecegi insanlari yapiyor Turabi direkci, etmediği hakaret yok, siddete meyilli. Tuncay oruç tutmuyor, adam harrem kurdu, bir kiz üzerinden idealaşmak nedir ,8 Marta kadinna siddet bile uyguladi , sevmerm ama Meral diye bir kiza seni suya atarim falan tehdit eden bir adam ne olursa olsun yanliş bunlari doğruymuş gibi gösteriyor. Acun Türkiyenin ilerlemesini istemiyor. Cidden bir ülke için atom bombasindan daha tehlikeli. Merve Aydıni hala takip ederim çok severim savaşçi kiz kadinin gücünü çok iyi temsil ediyor nerrdeyse milli sporcu diye suçlu oldu. kiz tavla yapmis gösterilmedi bile Turabi Allhtan koca bir T yapti dibimize dibimize sokuldu Tuncayda güya cok yetenekliymiş gibi gösterildi yaptiği her iş yarim. Acun hiçbirşey yapmasa tarafli yayin yapiyor algi yönetimi yapiyor. Merve bu senede kaybedince Acunu baya çözdüm ütopyayi Tuncayin kazanacağini biliyordum Semihi sevmem strateji yapmasi , egosu birde ask olayi sahte geliyor ama bu gece ona çok üzuldüm en azindan saygiliydi siddete meyili değildi. Yeteneksizsiniz Türkiye de Mersinli , Survivorda mersinli, Utopyada Mersinli Turabi ve türleri kazaniyor. semihinde dedidiğin özelikleri çok yanliş ama aynilarini yapti bütün cafeciler ki icinden sevdiklerim var şakalari seni güldüruyor olabilir ama dikkat çekmek için yapildiği çok belli ve birde çoğu saygisizcaydi

0|1
    0|0
    • ne yorum yaptın yahu acunu pkk eylemlerine bağlayacaksın sandım :) şaka bir yana acunun böyle işlerde hiç dahli olduğunu düşünmüyorum.

• 😀 ben düşünuyorum cok izledim yarişmalarini hep ayni tipler birde ben acunu seven biriydim yani ön yargım falanda yoktu izledikçe araştirdikça böyle gördüm.

• turabi kazandı mesela oda antipatik bir tipti burada semih antipatik kibir abidesiydi. bence acun bu işlere müdahil olsa bu ortaya çıkardı. acun ılıcalıyı dürüstlüğü ile sevdi herkes ve onda böyle egolar yok bana kalırsa ha semih olmuş ha tuncay öyle olsa tuncayı potaya sokar elenmesini sağlardı komplonun sonu yok kısaca bu işlere girmesi için hiç sebep yok acunun

• 🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞

0|1
    0|0
  • Semihi istiyrdm :(

0|1
    0|0
  • Semih ya ://

0|0
    0|0
    • semih tarih oldu artık ben bilmem kaç kez elenmedim diye dolanır durur :D

• Valla onu bunu bilmem. Semih 1 yil boyunca dozer gibi ezdi onlari.

Liderlere yenilmek hiç yakismiyor

• dozeride demekki ezerlermiş o kadar kibirlenmemek gerekmiş :D

• Semih diyorum.

0|0
    0|0
  • ben ıkısınıde tutmuyorum:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• beni orda kimin kazandığı değil 44 milyar gibi bir para dikkatimi çeker banane kim kazandıysa bana bir ayrarı yok ki... eğlenceli zaman ayırdığım güzel bir ayrışmaydı sıkmıyodu günde 1 saat sürüyodu diğer yarışmalar gibi uzun da değildii güle güle kullansın.) bidakine katılcak iyi para.) 1 sene yan gel yat ohh.)

0|0
    0|0
  • 1 bölümünü bile izlemedim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...