Ütopya şampiyonu Tuncay oldu?

Sizin düşünceleriniz ne Semih kaybetti. Ben üzüldüm Semihin kaybetmesine

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Zaten tuncay 1-0 önde başlamıştı.

Tahminime göre Tuncay'la içerden birileri Muhtemelen Alpay kazan anlaştı
    Ve Semih'in kaybetmesi için strateji yapıldı Tuncay'ın kesin kazanması için üç aşamalı Bir sistem geliştirildi Elenen yarışmacılarda işin içine dahil edildi. elenenlerin çoğunluğunu Semih bir bir elemişti Onların oylamasında Tuncay'ın kazanacağı belliydi Otomatikman 1-0 oluyordu. geriye sadece SMS oylaması ile final gazete satışları Kalıyordu. Tuncay'ın bu iki oylamadan birini kazanması yeterliydi gazete satışlarında Semih çok öndeydi Tuncay asla yakalayamazdı
    Bu Yüzden içerden anlaşmalı kişi Dışarıya haber uçurdu Semih severlerin oyu ikiye bölünmüşken Tuncayın kazanmasını isteyen ekip sadece SMS ye yüklendi sonuç; ödülü Semih'in elinden almak için Her türlü dümen çevrildi Ve sonuçta Tuncay kazandırıldı.

TV8 artık izlemiyorum. yapılan bir çok şey var burada söylemekte istemiyorum. kınıyorum.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• cun bir zihniyet yaymaya çalistiği için zihniyeti yayabilecegi insanlari yapiyor Turabi direkci, etmediği hakaret yok, siddete meyilli. Tuncay oruç tutmuyor, adam harrem kurdu, bir kiz üzerinden idealaşmak nedir ,8 Marta kadinna siddet bile uyguladi , sevmerm ama Meral diye bir kiza seni suya atarim falan tehdit eden bir adam ne olursa olsun yanliş bunlari doğruymuş gibi gösteriyor. Acun Türkiyenin ilerlemesini istemiyor. Cidden bir ülke için atom bombasindan daha tehlikeli. Merve Aydıni hala takip ederim çok severim savaşçi kiz kadinin gücünü çok iyi temsil ediyor nerrdeyse milli sporcu diye suçlu oldu. kiz tavla yapmis gösterilmedi bile Turabi Allhtan koca bir T yapti dibimize dibimize sokuldu Tuncayda güya cok yetenekliymiş gibi gösterildi yaptiği her iş yarim. Acun hiçbirşey yapmasa tarafli yayin yapiyor algi yönetimi yapiyor. Merve bu senede kaybedince Acunu baya çözdüm ütopyayi Tuncayin kazanacağini biliyordum Semihi sevmem strateji yapmasi , egosu birde ask olayi sahte geliyor ama bu gece ona çok üzuldüm en azindan saygiliydi siddete meyili değildi. Yeteneksizsiniz Türkiye de Mersinli , Survivorda mersinli, Utopyada Mersinli Turabi ve türleri kazaniyor.

0|0
    0|0
  • Bende üzüldüm. Şike vardı zaten

0|1
    0|0
  • Bu kadar bir yarismaya sevindigimi hatirlamiyorum Tuncayyy💜💜💜💜

0|0
    0|0
  • Valla ben hala yarismanin amacini anliyamadim zaten cok izlemiyodum ama tuncay haketti semih anca oyun dalavere yapti yarisma icin para icin sevgilisinden ayrildi murat abisi yuzunden kaybetti bence semih

0|0
    0|0
    • Valla bence iyi strateji yaptı semih ama artık çok fazla tutmamaya başladı katılıyorum sevgilisinden ayrılarak bitirdi kendini

• Sevgilisiyle boyle olmalarinin nedeni murat risvan oNun laflarina cok bakti

• Aynen murat b*k etti yoksa iyiydi

• Bir yarismada ilk defa hakeden kazandi :)

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum :/ ama tek semihi biliyordum tuncay hangisi ki :/

0|0
    0|0
  • bende Ferhat'ı destekliyordum

0|0
    0|0
  • valla ben hala yarışmanın amacını bilmiyorum ama böyle uzun saçlı çocuk çok fena birşeydi kimse o kazandaydı :D

0|0
    0|0
  • çok sevindim çoktan haketmişti semih gibi bir manyağı birdaha görmicez oh be

0|0
    0|0
  • Bunlar hep belli zaten turabi gibi bir adamı birinci yapan millet varken normal

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• tuncay uzun saçlı çocukmu? eger o ise haketti. öbür adnan oktar kılıklı sürekli allah kitap ayagıan sempati toplamaya çalışan bir işe yaramaz hangisi semihmi isimleri bilyom ama ne mal olduklarını anlarım..

0|0
    0|0
    • Uzun saçlı kazandı 😃

• iyi be özü sözü bir çocuktu iyi olmuş. güle güle kullansın parasını. tabi acun verirse parayı daha yıllar önceki yarışmacıların ödül paralarını vermiyor çakal..

• Iyi oldu

0|0
    0|0
  • ikisinin de mk.

0|0
    0|0
Yükleniyor...