Kösem Sultan'ı izleyecek var mı?

Haberlerde gördüm Beren Saat oynarsa izlemeyiz şeklinde tepkiler gitgide büyüyormuş bir çok muhteşem yüzyıl hayranı bu yüzden tavrını koymuş ben çok merak ediyorum acaba dedikleri gibi izlenmeyecek mi? Benim şahsi fikrim oyuncu kadrosu çok eğreti geldi bana ve sadece bu yüzden bile! izlemeyi düşünmüyorum izlemem de..

Güncellemeler:
kimse tv izlemiyor sanırım ;) diziyi duymayan bile var

0|0
20|12

En İyi Erkek Görüşü

• iyide Hürrem Sultanda zaten hic tanınmamış birisi ile başlamışlardı tutmuştu
    buda tutar..
    dizi kültüründe oyunculara bagımlılık yok

1|0
    0|0
    • işin içinde galiba siyasi sebepler var sanırım ondan bereni istemediklerini söylüyorlar ben haberlerde gördüğüm şeyi sordum izleyip izlememek herkesin kendi kararıdır tabi :)

En İyi Kız Görüşü

• Eğer o dizi tutmazsa Beren Saat oynayacağı için tutmaz. Ama büyük ihtimal tutar. Kaliteli ve merak uyandıran bir dizi olduğu için izleyeni çok olur.

1|0
    0|0
    • ben de oyuncu kadrosunu sevmedim ondan dolayı izlemicem muhteşem yüzyılın büyüsü sadece o zamanlar güzeldi aynı etkiyi bulamayız tekrar

• Öpüşme sahnelerinin olması çok yanlış bence bu yüzdende seyirci kaybederler. Hiç hoş değil.

Erkekler Ne Diyor 11

• toplumsal ağırlığımızı koyabildiğimize sevindim. toplum olarak kkimleri izleyeceğimizi biz yönetmeliyiz.

1|0
    0|0
  • Allah aşkına teaser fragmanına baktınız mı? Rezalet, rezalet, rezalet! Atalarımızdan ne istiyorlar? Ah ulan ah, keşke o canlandırdığı padişahlardan veya şehzadelerden biri yönetseydi şu ülkeyi hepsini kılıçtan geçirtirdi, dedirtiyorlar insana.

1|0
    1|0
  • Dizi izlemiyorummm izleyenlerede gülüyorum

tabi bu sizin seçiminiz

1|0
    1|0
  • Hiç izlemeye niyetim yok.

1|0
    0|0
  • hayır izlemicem

1|0
    0|0
  • Kösem sultan ne be

0|0
    1|0
  • Dizi izleme alışkanlığı olmayan biri olarak izlemiş olsam bile sırf o ve Hülya Avşar olduğu için izlemem. Sebebi de hep ile olan münasebetleri

1|0
    0|0
  • hayır beren saatı sevmıyorum cunku terore destek verdıgını dusunmeye basladım

1|0
    0|0
  • hayır izlemeyeceğim muhteşem yüzyılıda seyretmedim diriliş ertuğrul gayet güzel türk adet gelenek ve göreneklerine göre

1|0
    0|0
    • millet o kadar cahil kaldı ki sözde tarihi dizi çekiyorlar tarihi olayları çarpıtarak millete inanıyor tv de geçirdikleri zamanın onda birini tarihini anlatan kitap okusa veya gerçeğe uygun roman okusa zaten bunlara benzer tarihimizi bize yanlış lanse eden yapımları seyretmezler ayrıyetten pkk sevici beren saatte orda benim anlamadığım bu ünlüler neden hep solcu olıyorda milliyetçi olamıyorlar meydanlarda bunlar ermeni olur, rum olur, arap olur, kürt olur ama biTÜRK olamıyorlar

• yalan yazan Tarih utansın derler yaa günümüzde yazıp uyarlayanlar yalancı bence tarihte yalan yok bana göre bir de siyasi görüşler etkili oluyo bence kim ne derse desin şarkıcısından oyuncusuna dek insanları sınıflandırmak diye bişey hala var

• Kim oynarsa oynasin izlemem ml mal seyleri

1|0
    0|0
  • İzlemicem Muhtesem yy izlemediğim gibi rezalet

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• İzlemiyecem

1|0
    0|0
  • Siyasi görüşleri geçte. Oyuncu kadrosu berbat gerçekten de. Selda Alkorun oynadıgı kösem sultanın üstüne kimse su dökemez.

1|0
    0|0
  • Evet beren saattende hulya avsardan da hoslanmiyorum bu yüzden seyretmeyi de dusunmuyorum

1|0
    0|0
  • Bide Muhteşem Yüzyıl All Star başlıyomuş..

1|0
    0|0
  • Bakarım belkı

0|0
    1|0
  • Bence böyle ayrım yapılması saçmalık insan insandır neye inanıyor sa vebali onadir filme gelince izlemek isteyen izler istemeyen de izlemez herkesin kendi görüşü ama bu kadar tepki yağdır malarina ne lüzum var ben bu insanları anlamıyorum

1|0
    0|0
    • herkesin kafasında vardır illa bişeyler yorumsuzum bu konuda bişey demek isteyen varsa söylesin zaten dinleyelim

• Haklısın o konuda bişey diyemem ama bir tek şu var kimse kimsenin içini bilemez biz sadece dışardan gördüğümüz kadariyla yorum yapıyoruz bizim doğru bildiğimiz onlara yanlış tır onlara doğru gelense bize yanlış tır sonuç mu onların vicdanına yüreğine ve inancına kalmış

• Saçma, Beren saat olsaydı bir ihtimal izleyebilirdim ben asıl. Kadının oyunculuğu güzel acemi değil bu konuşanlar... Neyse izlemeyi düşünmüyorum

1|0
    0|0
    • senin gündemden haberin yok sanırım sebebini heryerde görmüş olmalısın oysa bir araştır da saçma dediğin şeyi öğren ;)

• Biliyorum sebebini ama kadın kesin bir açıklama yaptı mı? Ayrıca nice senelerdir çoğu ünlü neler diyor da baş üstünde taşınıyor.

• Beren Saat 10. bölümde girecek diziye.

• Evet izlicem☺

0|0
    1|0
  • Ben muhtesem yuzyilida izlemedim bunuda izlemem

1|0
    0|0
  • Izlemeyi düşünüyorum sonucta kime oy verdikleri oyuncu kimliklerini etkilememeli

0|0
    2|0
  • Hayır izlemeyeceğimz

1|0
    0|0
  • Izlemem

1|0
    0|0
  • Bn tv izlmyrm

1|0
    0|0
  • Ilk bir kac bolume bakarim sararsa izlerim

0|0
    1|0
  • Fragman dikkat çekiciydi :) İzleyecem sanırım

0|0
    1|0
  • Kessinlikle izliyecem 👍👍

0|0
    1|0
  • beren oynarsa bende izlemem

1|0
    0|0
  • Beren saatin oyunculugunu begeniyorum.
    Hulya avsar yapmacik iyi rol yapmiyor
    Beren olsaydi izlerdim ama simdi fragmanlarina bile bakmam

1|0
    0|0
  • ızlemeyı dusunuyorum

0|0
    1|0
Yükleniyor...