Kapat

Türkiye'de Gülşen ve İrem'in Video Tıklanma Hileleri?

Arkadaşlar dikkat ettiniz mi Türk milletiyle bayağı dalga geçiyorlar ?

Türkiye'de Gülşen ve İrem'in Video Tıklanma Hileleri?

Dünya'ca ünlü Rihanna ; üstelik vevo hesabı var...3 ay içinde 45 milyon izlenme ki bu doğrudur 860 bin like var ! Şimdi dikkat edin resimlere, bizimkiler 140 milyon izlenmiş 303 bin like almış aradaki fark uçurum değil mi bunlar hile programlarıyla yapılıyor bilginiz olsun istedim.. ''tarkan'' ve ''sezen aksu''nun ''Muyap'' kanalında hile yaptığı daha önce youtube tarafından açıklanmış hem kanal hemde videoları silinmişti hatırlarsanız görüşleriniz nelerdir?

0|1
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Google da aptaldı hileyi anlamayacak kadar. Hile programları işe yaramaz...

0|0
    0|0
    • Çok cahilsin , xeşke ölsün...

• @Edward34 google'un algoritmalarından haberin var mı senin ergen gerisi sefil. işim benim google... şimdi defol..

• algoritma ne alakası var bu işle, onların yaptığı şeyi ben bile yaparım şu an sürekli ıp ve dns değiştirerek ya da Vpn programları kullanıp amerika İngiltere fransa gibi ülkeleri Ip konumu olarak seçip izlersem 10 adet tıklanmayı tek başına yapmış olurum.

En İyi Kız Görüşü

• Umrumda değil açıkcası işim gücüm yok bunun derdine mi düşcem 😏😃😃

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 4

• Herkesin tiklanmasi kendine banane umrumda değil şahsen

0|0
    0|0
  • bence doğrudur yabancılarda rakama bakarak bizim şarkıları dinliyo ama bakıyo bişeye benzemiyo o da beğenmiyo :)

0|0
    0|0
  • Ahahaha ne hilesi bayan youtubeye en cok giren 2. ülkeyiz :D :D

0|0
    0|0
  • Terbiyesier

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• hile olabilir ama bizdeki 8-9 yaşındaki özellikle kızlar bir şarkıyı günde 50 defa dinledigi için izlenebilri aslınad

0|0
    0|0
    • Her bilgisayardan 1 kez izlenebiliniyor. ikinci izlenme sayı olarak kabul edilmiyor Türkiye'de 43 milyon internet kullanıcı var ona göre hesaplayalım

• Türkiye'nin haritada yeri bile bilinmiyor çoğu ülkede yabancıların bizim şarkıcıları tanıma şansı 0

• tnımazlar zaten çogu melodi çalıntı sayılır

Yükleniyor...