Açık Deniz 2 Adlı Filmi İzlediniz mi?

Ben bu filmi çok önceleri gece yarısı Star Tv'de izlemiştim. İzlediğim en güzel konulu filmlerden birisi. Eğer bir film izlemek gibi bir düşünceniz varsa kesinlikle izleyin. Filmin 1. bölümü var mı bilmiyorum ama nette Açık Deniz 2 olarak geçiyor. Film gerilim sahneleri içeriyor ama hiç korkunç değil. Mükemmel bir film olduğuna imzamı atarım. Konusunu söylemeyeceğim çünkü izleyince çok şaşıracaksınız. Eğer izlediyseniz lütfen konusundan bahsetmeyin.

Ayrıca film gerçek olaylar göz önünde bulundurularak yapılmış. Bence birçok kişiye ders verebilecek nitelikte. Beni şaşırtan olay ise bu filmin çok az duyulmuş olması. Peki siz bu filmi izlediniz mi?

0|0
1|1

En İyi Erkek Görüşü

• Karı koca dalış etkinliğine katılıyor. Ekip bunları unutup gidiyor. Bu ikisi denizin ortasında kalıyorlar. Sonra film bitiyor. Bu muydu?

0|0
    0|0
    • Hayır benzer bir konusu var ancak temel açısından çok farklı. Ayrıca konudan bahsedilmemesini rica etmiştim.

• Farklı film demek ki. İzlediğim en saçma filmdi. Zaten başını söyledim sadece. İlk 15 dakikası. 1i bu 2si değil.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...