Arka sokakların finalini görebilecek miyiz :D?

Kanal D de final yazıyordu ama başka kanalda devam edecekmiş. Sizce sonunu görebilecek miyiz?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Atvde oynanacagı söyleniyor :)) sanırım

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Mumkunse bitsin artik

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• O arka sokaklarda geberesiceler, bitsin artik yaa :D

1|0
    0|0
  • 2saatŞikayet
    olay tamamen alışkanlık ve bağlılık. uyuşturucu gibi olmalı. öyle olmalı. sigara gibi mesela. bir kere başlıyorsun, sonra ona alışıyorsun, bırakamıyorsun. bu bağımlılık sürecini, isterseniz başlangıç, isterseniz aşk olarak algılayın. orası size kalmış. sonradan sensiz yapamıyorum olayına girdiyse insan bir kere, mutlaka inişe geçiyor. hayatlar mahvoluyor. garipsediğim mevzu burada. mesela onca aşk temalı yazı yazdım. onlar örnek alıp uygulayacağınız şeyler değil, sadece birer ibret belgesi gibiydi. öyle algılayın. okurken, iyi yönlerini söğürün, kötü yönlerini mandalinanın suyunu emip posasını çıkarır gibi kenara atın. işte karşınızdakine de böyle yapıyorsunuz. tüm sevgiyi em, aşkını sahiplen, sevgisini ele geçir. ona ne kaldı? sonradan yaşayabileceği ne kaldı ki ona?

tüm iyi yönlerini alıp sonra bir kenara atıyorsunuz. sahiplenme buradan kaynaklanıyor. mesela sevgilinize güveniyorsunuz ama millete güvenmiyorsunuz değil mi? tam olarak kullandığınız tabir bu olmalı. bir yere gidiyor, haber veriyor, bir şey yapıyor yine sizin kontrolünüz altında. yaşamı adeta karşınızdakine göre sınırlandırıyorsunuz. bu ne kadar doğru? bir insanla aşk paylaşıp, sevgi değiş tokuşu yapıp, sonra onun herşeyine, heryerine, arkadaşlarına, alışkanlıklarına, yaşantısına, hobilerine, bağımlılıklarına, vurdumduymazlıklarına karışmanız, onları sizin istediğiniz gibi değiştirmek istemenizin kendi yaşamınızda da karşılık bulacağını, aynı şeyleri sizede yapacaklarını hiç düşünüyor musunuz?

sevgili olmadan önce, arkadaş olmayı öğrenmeli. ilk görüşte aşk, bir anda bağımlılık, bunların hepsi aynı kapıya çıkıyor. ilk başta sıfat önemsiz. önemli olan tanıma süreci. ama siz ne yapıyorsunuz? adeta bodozlama dalış yapıyorsunuz işin içine. geriye kalan, üzüntü, yıkıklar arasında kalmış bedenler, alışkanlıklaradan kalma özlemler, bağımlılıktan kalma sevgi.

bir insanla yaşadığınız birliktelikte, ona tümüyle sahip olmayı, saçma sapan kıskançlık krizleriyle ona karışmayı, hayatını engellemeyi

0|0
    0|1
  • Bitmiyo 10 senedr

1|0
    0|0
  • inşallah ölmeden dünya gözüyle bir görürüz.

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben göremiycem o kesin kurtlar vadisi de bitmiyor

1|0
    0|0
  • Arka Sokaklar'ı geçtim , Fox'ta ki Unutma Beni'nin finali ne zaman gelecek acaba?

1|1
    0|1
  • pekiya kurtlar vadisi...

1|1
    0|0
Yükleniyor...