Konusundan bahsetsem filmin ismini bulmamda yardımcı olabilir misiniz?

Bir ajan filmi
16-17 yaşlarında genç bir erkek baş rolde.
Bu şahıs çok küçükken babası bir istihbaratta görev yaparken ölüyor, ve görev arkadaşlarından birisi aileye madalyon gönderiyor. Çocuk onu boynundan hiç çıkarmıyor.
bir zaman oluyor ki o adam tekrar geliyor ve bu çocuğun elinden tutuyor ve istihbarata girebilmesi için mülakatlara sokuyor.
Her neyse bir şekilde istihbarata giriyor ve ölümcül telefon çipleri üreten, insanları dünya üzerinden silip azaltarak dünyayı kurtarma peşine düşen, garip bir çevre anlayışı olan birisinin planlarını çökertmeye çalışıyorlar.
Çip sayesinde otomatik açılan bir müzik telefon kullanıcılarını sinir harbi yapıp birbirlerini öldürür hale getiriyor.
Filmde oynayanların isimlerini bilmiyorum, bilsem zaten bulmam kolay olurdu.

Lütfen bulalım şu filmin ismini çatlayacam yoksa...

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

• Evet galiba bende izledim o filmi çok eski bir film hatta çipi oyuncak bir arabanın içine saklıyorlar falan ama hatırlayamadım film ismini

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim yine de :)) @BurhanK19 ismindeki arkadaş söyledi sağolsun. Kingsman ismi... Ama bu filmde arabada saklamıyorlardı çipi, telefonlara ve bünyesinde çalıştırdığı kişilerin şah damarlarına yakın yere yerleştiriyorlardı. Her insana ulaşsın diye de çipleri bedavaya dağıtıyorlardı. Telefon hattı gibi bir şey yani.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...