Ünlü olmak için ne yapmak gerekir?

Arkadaşlar ben gerçekten çok ünlü olmak istiyorum. Bir şirkete başvuruda bulunucam şirkette dansçı, şarkıcı, hazırlıksız oyuncu, komedyen, model ve söz yazarı içinden birisine başvurabileceğimi söylediler. Sarkıcı olmak istiyorum ama sesim çok iyi değil, oyunculuktan yürümek istiyorum bu yüzden ama önümü açmayacaklarını biliyorum. Kendimi nasıl eğitebilirim, oyunculuk kursları ya da eğitim veren yerler var mıdır? Çok istiyorum gerçekten bu şirketle anlaşmayı lütfen böyle şeylerde bilginiz varsa söyleyin :( :( :(

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ahlaksızlık yapman lazım seni ünlü iş adamlarına bile sunacaklar yeri geldiğinde onların metresi olacaksın yeri geldiğinde başka bir ünlüyle evleneceksin el ele gezeceksin özel hayatın kalmayacak çok paran olacak ama pek mutlu olamayacaksın. Yaşlandığın zaman unutulacaksın ve şu an öyle bir piyasa oluşmuşki her istediğini ünlü yapabiliyor ve kaybedebiliyorlar basının elinde hepsi. Seda Sayan açık açık ben bu seviyeye gelmek için her fedakarlığı yaptım dedi. Bak o kadar kötü ki Mehmet Ali erbil nasıl açıklıyor izle
    www.alieyuboglu.com.tr/.../seda-e1367660459786.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=UtrFnZR8u88

Çok para kazanıp Oruspuu olacağına az kazan onurlu ol

0|0
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Tipin aşırı iyi değilse torpilde yoksa ünlü falan olamazsın unut bunu

0|0
    1|0
    • Güzelim etrafımdaki çoğu kişi beğeniyor :(

• Öyle olmuyo işte serenay sarıkaya amine Gülse gibi çarpıcı bir güzelliğinin olmasi lazim

Erkekler Ne Diyor 10

• yalnız bu işler öyle kolay değil ve şirket bulurken araştırman gerekli şu an da piyasede şerefsizler çok milleti dolandırıyorlar oyuncu ypıcaz diye eğer oyuncu olmak istiyorsun dizi ilm sektöründe olmak istiyorsan adam akıllı gidip konservatuar okumalısın diğer yollardan da dediğim gibi tanınmış bir yer olsun

0|0
    0|0
  • ne ictin acaba merak ettim, bir sirket aynı anda hepsiyle ugrasmaz. ya manken ajansı olur, ya prodüktör, ya film sirketi ne bileyim. ama hepsi aynı anda olmaaaaz :),, eger dedigin gibiyse hic bulasma öyle bir yere bence

1|0
    0|0
    • Plak şirketi, her dalla uğraşıyor malesef azıcık bilgin olsaydı bilebilrdin

• plak sirketi her dalla ugrasmaz bana acıklattırma simdi arkadasım :) bilgim senden kat kat cok daha fazla emin ol buna :) plak sirketi sadece müzik dalıyla ugrasır. benden sana kardes tavsiyesi öyle sirketlere bulasma sonra gercekten cok üzülürsün. köklü plak sirketleri var mesela oralara basvur

• tabii bu arada müzik kulagın ve müzik bilgin, diksiyonun, nota bilgin ne durumdadır onu bilemiyorum egerki kendine güveniyrsan gercekten bu isi yapan sirketlerle görüs

• kuru kuruya ünlü olamazsın önce bir yeteneğin olsun

0|0
    0|0
  • Mis TURKEY

0|0
    0|0
  • Turbolinea -Ekşisözlük yaz. Bak bakalım normal bir insan internette nasıl meşhur olur yüzbinleri etkiler.

0|0
    0|0
  • Senden 100 bin tane kadar kopyalamışlar istanbula atmışlar yani. Ne kadar çok senin gibi kız var İstanbul'da

1|0
    0|0
  • Kızların her zaman erkeklere nazaran bir önceliği var toplumda. Biraz bakımlıysan şöhret seni mutlaka bir gün bulacaktır zaten :)

0|0
    0|0
  • müjdat gezene git ideolojik takıntıların yoksa tabi

0|0
    0|0
  • Sen KS nin en ünlü üyesisin zaten gizli

0|0
    0|0
  • tanınmak gerekir ama gerek yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen kendini burada gösteremiyosun. Nasıl ünlü olcan gizlicim?

0|0
    0|0
  • Ajanslara başvur arasalar hayırlı olsun :D

0|0
    0|0
  • vermen gerek ;)

0|0
    1|0
Yükleniyor...