Dizi tavsiye edecek var mı?

Yabancı dizi tabiki :) Teen wolf, Arrow, Merlin, Prison Break, Smallvile, Da Vinci's Demons, Game of Thrones, The Flash dizilerini izledim Yeni dizi tavsiye edecek var mı bu dizileri tadında :D

0|0
11|11

En İyi Kız Görüşü

• The mentalist, sherlock holmes, fringe

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• dostum ben kolay kolay dizi beğenmem, o yüzden vereceğim tavsiyeleri sıradan tavsiyeler olarak görme

1.) The walking dead
    2.) the 100

birde boş vaktin olursa film de önerebilirim, ben bilimkurgu pek sevmem, sevmem için mantığa sığar yanı olmalı o yüzden ''yıldızlar arasında'' izlemelisin..

bu tavsiye ettiklerimi izleyip bitirince veya izleyip beğenmediğin takdirde yine buraya yazabilirsin, bakşa tavsiyeler verebilirim... iyi seyirler :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Dexter izle

0|1
    0|0
  • Supernatural tabikiii, bunları bırak level atlarsın

0|1
    0|0
  • eski bir dizi heroes var. bu yıl heroes reborn olarak geri dönüyo istersen heroes a başla yeni bölümler gelince öyle devam edersin gerçekten pişman olmayacağın bir dizi..

0|1
    0|0
  • Fringe, the walking dead

0|0
    0|0
  • Supernatural, The 100, Lost, Once upon a time şimdilik aklıma gelenler bunlar :)

0|1
    0|0
  • Dexter

0|1
    0|0
  • Tatar Ramazan :D

0|1
    0|0
  • the orange is the new black

0|1
    0|0
  • İnadına aik

0|0
    0|0
  • supernatural
    shameless

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Oz izle. Eski bir dizidir, yeni nesil pek bilmez. Dizilerle yeni yeni alakan oluyorsa, belki sen de bilmiyorsundur. Kesinlikle tavsiye ederim.

0|2
    0|0
  • Dexter ve Sherlock Holmes da izlemelisin bence. Sherlock zaten 3 er bölümden 2 sezondu diye hatırlıyorum ama yemisim prison breaki dedirtiyor (: Fringe den uzak dur ben hata edip 6-7 bölüm izledim arka sokaklar gibi. How i met your mother da şiddetle tavsiyedir (:

0|1
    0|0
  • bunları , iizleyip dexter izlememişsen bayağa cahil kalmışsın

0|1
    0|0
  • Fringe der susarım

0|1
    0|0
  • Tabiki Black Sails.

0|1
    0|0
  • Revolution