En sacma bulduğunuz polat alemdar sahnesi?

gelin anket yapıyorum en sacma bulduğunuz polat alemdar sahnesi nedir ankete bakın :D

• belediye parkında yürüyormuş gibi ateş açıp adam öldürmesi :D
    35% (7)19% (3)28% (10)Oy Ver
  • düşman mermileri gelince mermiyi ıskalatması :D
    30% (6)25% (4)28% (10)Oy Ver
  • tek başına 10 kişiyi öldürmesi :D
    15% (3)12% (2)14% (5)Oy Ver
  • dur ben yazıcam :D
    20% (4)44% (7)30% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
gelin

0|0
10|10

En İyi Kız Görüşü

• Sahne degilde :D bu adamın bir Türlü ölmemesine gıcık oluyorum :D tas ates ettiler abim aha vuruldu dedi :D ya kapat sunu baska seye bakalım o ölmez dedim :D 10 canlı namıssız :D yok l*n sayamıyorum

1|0
    0|0
    • 10 canlı olan insan bile yaşamaz o kadar işkenceyi gören :D

• Yahu sayamadım :D ölse final olur heralde :D bize bir ates kafi vurulmasak ta yere yıgılırız valla :D

• hahahaha

En İyi Erkek Görüşü

• Bu dal *** herifin kendisi saçmalık zaten. Gerçek hayatta askerliği bedelli yapmış 18lik kızla flört ediyor ama dizilerde filmlerde ülkeler kurtarıyor :D ünversitede özellikle yurtlardaki krolar bunları izleyip kendi aralarında siyaset yaparım ayağına oyalanıyor
    gcube.milliyet.com.tr/.../...mdar-dizi-1411919.jpg

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• belediye parkında yürüyormuş gibi ateş açıp adam öldürmesi :D

1|0
    0|0
  • Başlı başına saçma ki. Ölmüyo la adam

2|0
    0|0
  • Filmin kendisi sacma kardescan

1|0
    0|0
  • C dedim

0|0
    0|0
  • Oyle boyle ama 3 tane kariyi gonderdi yakinda bir ask daha parlar...

0|0
    0|0
  • Komple sacmalik

0|0
    0|0
  • Tek basına 10 kişiyi öldürmesi :D

0|0
    0|0
  • Baştan assa sacma

0|0
    0|0
  • azrail bile bıktı bundan :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• dur ben yazıcam...
    100 mermi ile ölmeyen adamların rolü bittiğinde 1 mermi ile ölmeleri :)

0|0
    0|0
    • 100 mermimi 13 senede trilyon kadar mermiden yüzde 5'i denk gelmiştir oda koluna :D

• Aynen bacak bile yok :)
      sıyırıyor hep ne hikmetse :)

• hahahaha :D

• tamamı saçma

0|0
    0|0
  • Pusu'da alayı saçma

0|0
    0|0
  • roket atar ile ölmemesi :)

0|0
    0|0
  • polat abıye laf yok

0|0
    0|0
  • Adam bazuka yedi olmedi *

0|0
    0|0
  • Kafasını deliyorlardı bir sahnede :s

0|0
    0|0
  • A şıkkı

0|0
    0|0
  • kumarhane taranmasında üstüne 1 kamyon mermi boşalttılar ölmedi iskender yerin altında eroin verdi ölmedi evini yaktılar ölmedi bazuka fırlattılar ölmedi bomba patlattılar ölmedi kurşun sıktılar ölmedi ölmemesi beni bıktırdı :D yemin ediyom ölsün selasını okuycam :)

0|0
    0|0
    • necati şaşmaz polat alemdardan önce ölecek :D

• abi şaka yapıyoz tamam eywallahda abi artık ülkemiz gelişiyor üzülüyorum abi bilgilendirici güzel yabancı sinema kalitesinde güzel bir film yapsalar nekadar güzel olur kültürel anlamda bizleri bilgilendiren bir program yapsalar nekadar hoş olur :) ben ülkemin haline üzülüyorum çünkü ülkemi çok seviyorum allah ülkemi cahil ve sadece işleri güçleri insanları eğlendirmek isteyen insanlardan muhafaza etsin amin. ülkemizi yüceltmeye bakalım kültürel anlamdada güçlendirmeye bakalım lütfen dikkat edelim izleyici süremizi azaltalım yani bir yayını en fazla 10 dakka 20 dakka izlemeliyiz bir diziyi saatlerce izlemekle nekadar vaktimizi harcıyoruz insan ömrü çok az ve çok yazık ediyoruz ömrümüze :( keşke ülkemin insanları bilinçlense ve keşke böyle salak saçma yayınlar kapatılsa rütüğün canı cehenneme.

Yükleniyor...