Ütopyayı kim kazanır?

ben tabiki o manyak semih apaçisinin kazanmasını istemiyorum serkan ya da tuncay kazansın isterim ama en çok tuncay yıl boyunca semih yattığı yerden kekolar gibi milleti sözle taciz etti ettirdi o kazanırsa yuh derim artık... sizce kim kazanır şu an 4 kişi var zaten

• tuncay
    A seç
  • serkan
    B seç
  • semih
    C seç
  • kurretülayn
    D seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
76

En İyi Erkek Görüşü

• Tuncay kazanacaaaak. Semihciler saygısız herifler. Bahadır gidince nasıl da anırdı semih iti.

1|0
    0|0
    • bide mal mal harketeleri yok mu ahsta ya o çocuk :D

En İyi Kız Görüşü

• Tuncay kalp <3

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• seken itin teki tuncay zaten komünistin hatta pkklı dağda fotosunu gördüm komünist bayrağı açık arkadaşla dağcılık yaparken fotosunu çekmiş arkadaşın pc de görmüştüm öye ya semih alsın ya kurre

0|0
    1|0
    • ne malsınız ya

• ne konuşuyon ozaman sen ya

• malsın çünkü adamların ne mal olduğunu yazdım salak salak tripler yemediğimiz hakaret kalmadı ne olduğunuz belli oldu hadi güle güle

• Bakınca, Sosyal medya'da en çok sevilen semih. Bende seviyorum kendisini, Gerçekten burcunun özelliklerini taşıyor. ve Duruşunu hiç bozmadı. Semihe rağmen, Hatta şöyle diyeyim 3 Oylama olacak, Sms, Gazete ve Elenen yarışmacı oyları.

Anlaşılan o ki Semihin oy potansiyelini biliyorlar :) Semih eski yarışmacıların oyunda kaybeder diğer ikisinde alır 2-1

Serkan ve Tuncay karaktersiz diye düşünüyorum. Bişeyler yaşadılar ama şimdi tekrar kanka oldular.

0|0
    1|0
  • Tuncay kazanacağına semih kazansın

0|0
    1|0
  • Ara sıra denk geliyorum semihin suratından gevşeklik akiyo ama nasıl oliyosa adam en iyileri anlamadım Semih kazanır tabi benim isteğim tuncayin kazanmasi. Semih itsin ittttt.

0|1
    0|0
  • semih kazanır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...