Arkadaşlar bunu gördüğümden beri şoktan çıkamıyorum, burası Hindistan ve köpekle evlenmek legalmiş?

Arkadaşlar bunu gördüğümden beri şoktan çıkamıyorum, burası Hindistan ve köpekle evlenmek legalmiş?

0|0
10|12

En İyi Erkek Görüşü

• Tanrı'nın laneti üzerlerine

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• O kizin kotu ruhlrdan arinmasi icin yapilan bir rituel olarak soyleniyor gercek evlilik degil tabi ko

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• efendim böyle bir durumda köpeğin cinsi önemli golden labrador tarzı ev köpeğiyse caizdir aksi halde haram :D bu ne ya çok saçma

1|1
    0|0
  • bir yastıkta kocasınlar :D :D

1|0
    0|0
  • Cok sacma

0|0
    0|0
  • ben niye buna sasırdıgını anlamadım adamlar hangi hayvanlara inanıp onlardan medet umuyorlar buna sasırmayıp buna sasırman anormal :D

0|0
    0|0
  • Ya Rabbi daha neler göreceğiz?

0|0
    0|0
  • buraya üye olup bunu mu paylaştın

0|0
    0|0
  • Malesef

0|0
    0|0
  • At ile evlenen yokmuymuş 😉

0|0
    0|0
  • Bir nevi erkeklere karsi eylem :P " Şu kopek kadar sadık kalamazsiniz siz" demek istiyolar :P

0|0
    0|0
  • İneğe tapan insanlarda ne bekliyorsunki

0|0
    0|0
  • aga bu nedir ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Insana kadina degil hayvana acidim insanlardan her halti beklerim

1|0
    0|0
  • Böyle bir saçmalık ömrümde şu an senin sayende ilk kez duyuyorum bu gerçek olamaz😳😳

1|0
    0|0
  • Hadi yaa köpekle evlenmek yasal demek ama ineği kesmenin cezası var kutsal çünkü o çok ilginç...

0|0
    0|0
  • Küçük yerlerde olan batıl inançlardan biri gerçek bir düğün değil tabikide. Kızdaki kötü ruhun evlenince kocasına geçmesinden korktukları için önce o kötü ruh köpeğe geçsin sonra adamla evlensin diye yapıyorlar. Tabiki saçma ama baktığın zaman hemen hemen her yerde var böyle akla mantığa ters inanışlar. Bizde de çok var malesef ki.

0|0
    0|0
  • benim heriften iyidir. Ama simdi bu kiz bu köpeklemi sevisicek?

1|0
    0|1
  • Çünkü kız onlara göre lanetli. lanetli oldugu düşünülen insanlari kopekle evlendiriyorlar ve bu gercek bir düğün değil. Resmi degil bizdeki kurşun döktürme gibi anlamsiz birşey

0|0
    0|0
  • iannmıyorum ben şok ben iptal ben vefat

0|0
    0|0
  • Reenkarnasyon inançları olduğu için onlara çok normal bir durum.

0|0
    0|0
  • insanlardan fayda mı görüyorlar sanki bırak evlensin

0|0
    0|0
Yükleniyor...