HIMYM izlemiş birini en az onun kadar mutlu edecek bir yabancı dizi var mıdır?

erkek arkadaşımla aynı evde kalıyoruz yazın ailesinin yanına gidiyor haliyle, geçen sene how i met your mother dizisini bitirdik bu sene için dizi arıyorum; en az HIMYM kadar sürükleyici olsa ne güzel olur? :)

Güncellemeler:
aranızda Game Of Thrones izleyen var mı, acaba diyorum sevgiliyle izlenebilecek bir dizi mi, fazla kasvetli mi kaçar veya yok yere tahrik edici :D

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Blue mountain state :) HIMYM den sonra başladım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Şimdi sana "aayy friends izle zaten himyim onun çakması ayool" diyenler olacak onları tınlamamanı öneririm. İlk bölümü izleyeyim dedim kendimi zor tuttum. Çok yapmacık , oyunculuk , diyaloglar çok ezik. Seni himym gibi mutlu edecek dizi maalesef yok ama two and a half men , tavsiye ederim.

1|0
    1|0
    • Begenmeyebilirsin ama 'ezik' hoş bir tabir değil bence. Ki himym'a 6. sezona kadar alışamadım ben, bana göre Friends daha samimi gelmiştir, yine de diğerine ezik demedim, izledim.

• Hayır çok fazla çıplaklık var.

• teşekkürler :)

• scrubs

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• It's always sunny in philadelphia depresyondaki beni fepresyondan çıkarmış dizidir öneririm sonrada friends

1|0
    0|0
  • 22 eylülde Scream Quenns başlıyor inu2 seyret derim güzel gizemli biri dizi birçok tanımış oyuncu var dizide

1|0
    0|0
  • Friends 😂

1|0
    0|0
  • Friends iyidir.
    İzlemedim ama öyle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...