Dabbe serisinin kaçını izlediniz? Son filmi olan Dabbe6 ya gitmeyi düşünüyor musunuz? resimli ?

1 ve 2 evet korkuyu geç komediydi fakat 3ten sonra ciddi anlamda tırsıtmaya başladı.. Son filmini izleyecek olan kimler, ve nerede izlemeyi tercih eder? Ve bu konular hakkında ne düşünüyorsunuz?
Dabbe serisinin kaçını izlediniz ? Son filmi olan Dabbe6 ya gitmeyi düşünüyor musunuz ? resimli  ?

• Ohoooo ben bunu tek başıma sinema da bile izlerim.
    19% (5)34% (11)27% (16)Oy Ver
  • Yanımda birileri olursa sinemada izleyebilirim
    19% (5)6% (2)12% (7)Oy Ver
  • Kesinlikle evde kalabalıkken izlemem lazım
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Tek gözüm kapalı bakarız işte
    4% (1)6% (2)5% (3)Oy Ver
  • Töbe töbeeee nerden çıktı şimdi buuuu
    37% (10)16% (5)25% (15)Oy Ver
  • Korkmuyorum ama izleme gereği duymuyorum
    21% (6)38% (12)31% (18)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
15|18

En İyi Erkek Görüşü

• Ben korku filmlerinin insanların dengesini bozduğunu düşünüyorum. Psikolojisini bozuyor, birden bire havaya zıplatıyor falan. Küçükken izlemeyi bıraktım o yüzden. Korktuğumdan değil fakat dediğim gibi saçma saçma hortlaklar hayaletler psikolojisi bozuk insanların yarattığı saçma karakterler yüzünden kendi dengemi bozmak istemiyorum.

Bu arada en çok başlık açma madalyasını hak ettin sanırım.

Her gün soru her gün soru.

:-)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Dabbe dabbe deyip beynimi s*ktiniz mk bu filmlermiydi. Evde kimse izlemiyo oturup tek başıma izliyom neymiş çok korkunçmuş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Hepsini izledim dabbe 6 ya 2 gün önce gittim. Kusursuz olmuş Hasan hoca her filmde üstüne katarak gidiyor tartışmasız türk sinemasının en iyi yapıtıdır dabbe. Her filmde ters köşeye yatıran senaryosu var.

1|0
    0|0
  • A diyorum

1|0
    0|0
  • Korkunçlu şeyler izleyemiyorum ben :/

1|0
    0|0
  • hayatımda hiç korku filmi izlemedim sevmem böyle filmleri

1|0
    0|0
  • ben böyle şeyler izleyemiyorum

1|0
    0|0
  • Hepsini izledim son serisine arkadaşla gittim diğerlerine kız arkadaşlarımla gitmiştim

1|0
    0|0
  • Dabbe 3 ismini bilmeden otobüste izledim. Eve bir geldim kimse yok:) ödüm patlayacaktı:)

1|0
    0|0
  • 1. izledim güzeldi
    gece 12 de izlemiştim ve yalnız :D

1|0
    0|0
  • bitek 6 kaldı birini bulsam gidicem de :D

1|0
    0|0
  • Dabbe 6 yı sinemada izledik ilk bölüm tam bir fiyasko. Ama filmin sonları fena sayılmaz.

1|0
    0|0
  • hiç izlemedim ben😳

0|0
    0|0
  • Izliycem kismet olursa

0|0
    0|0
  • Dahi inanıyomusunuz bunlara?

0|0
    0|0
  • A yı seçtim

0|0
    0|0
  • Bütün serisini izledim en iyi Dabbe 5 ti Dabbe 6 yı tabiiki izliycem

0|0
    0|0
  • 2 yi izledim. yönetmene ayıp olmasa gülecektim baya

0|0
    0|0
  • dabbe 6 ya gittim diğerlerini izleyip izlemediğim hatırlamoyorum bilmiyorum yani bu konuda bir fikrim yok yani öyley ani

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• nerden çıktı şimdi buuuu tövbe tövbe. :)

1|0
    0|0
  • Aslında bir cesaretle tüm hepsini tek izledim. Sonra psikolojim bozuldu. En son 6 işte onu izlemedim. Ama bir cin vakası acayip saçma geldi ya.

1|0
    0|0
  • Nerden çıktı şimdi bu😓

1|0
    0|0
  • 5 i izlemiştim sadece izlemez olaydım :/

1|0
    0|0
  • 6 si ne ara çıktı :) geçen yıl sinemasına gitmiştim 5 in bayagi güldürdü

1|0
    0|0
  • ya arkadas diyor zaten dabbe 6 çok korkunç insanlar filmi yarıda bırakıp kaçıyor diyor banad diyor kanka bence sende izleyemiycen millet yarıd bırakıp gidiyor sen nasıl durcan diyor ciddi ciddi korkmaya başladım yaa doğrumu bu

1|0
    0|0
    • şahsen benim psikolojim bozuldu 3-4 ve 5te ama 6yı da izleyeceğm :)

• ben korkmadım hiç neden bilmiyorum ama :S son flimede gitmeyi düşünüyorum cumartesi sinemaya gideceğim korkunç olduğu söyleniyor umarım korkunçtur :)

1|0
    0|0
  • Hayatta izleyemem korkarım çok fena

0|0
    0|0
  • 1 ve 5 i izledim

1|0
    0|0
  • Kalitesiz beşpara etmez uyuduruktan film para vercekler gene izlemem son filmin afişinide çocuğa çizdirmisler galiba

0|0
    0|0
    • O afiş filmin senaryosuyla bağlantılı izlersen anlarsın. Senaryo kurgu efekt olağanüstü. Her filmde izleyiciyi ters köşeye yatıran standartların üstünde senaryosu var. Avrupada olumlu yorumlar alırken ülkemizde genelde bu tür yorumlar göze çarpıyor.

• Hayatta izleyemem. Hiçbir serisini izlemedim bunu da izlemeyi düşünmüyorum. :D

1|0
    0|0
  • Hiç izlemedim 😎

0|0
    0|0
  • 4 ve 5 i izledim

0|0
    0|0
  • Töbe töbeeee nerden çıktı şimdi buuuu

1|0
    0|0
Yükleniyor...