Hangisi daha güzel? hangisi daha yetenekli? seçim sizin?

pelin karahan
hangisi daha güzel?hangisi daha yetenekli?seçim sizin?
hazal kaya

• pelin karahan
    49% (34)44% (17)47% (51)Oy Ver
  • hazal kaya
    51% (35)56% (22)53% (57)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
güncell

0|0
22|19

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

Kızlar Ne Diyor 21

• hazal kaya

1|0
    0|0
  • Hazal Kaya :)

1|0
    0|0
  • Çoğu kişi hazal diyecek çünkü hazalı daha çok ekranlarda gördük ama Pelin Karahan 'i daha az bu ayrım çok yanlış aslında ikiside çok güzel ve başarılı oyuncular

1|0
    0|0
  • Hazal kaya

1|0
    0|0
  • İkisi de değil. Gıcık mıymıntılar.

1|0
    0|1
  • pelin karahani fazla dizilerde görmedim bir kavak yellerinde. Ama Hazal Kaya bircok dizide rol aldi ilk Gencoda gördüm, sonra Adini Feriha Koydum, en sonda Aski Memnuda, oyunculuguda kendiside güzeldir.

1|0
    0|0
  • zor bir seçim sormuşsun aslında, ikisi de hemen hemen aynı. Ama ben oyumu Hazal Kaya dan yana kullandım

1|0
    0|0
  • Şimdi hazal yani bilmiyorum, boy 1.50 ama bütün erkeklerle birlikte çalışıyor yani pelin de kısa bir oyuncu ama pelinin oyunculuk yeteneği daha fazla gibi geliyor bana tabiki bu be sadece benim firkim :) :)

1|0
    0|0
  • Hazal kayadan nefret ederim bu sebeple Pelin Karahan.

2|0
    0|0
  • Pelin karahan

1|0
    0|0
  • Hazal Kaya

1|0
    0|0
  • Hazal

1|0
    1|0
  • Pelin Karahan yüzde yüz

2|0
    0|0
  • Ikisinide sevmem

1|0
    0|0
  • Hazal kaya

1|0
    0|0
  • Hazal başkadır yaa

1|0
    0|0
  • Pelin karahan daha güzel.

1|0
    0|0
  • pelin karahan :)

1|0
    0|0
  • pelin derim

1|0
    0|0
  • Hazal Kaya daha iyi :)

1|0
    1|0
    • neresi iyi o salağın yemin ederim sen ona da diğerine de 10 basarsın profil fotondaki halinle

• bizim hatunların en büyük sorunları ne biliyor musun ? yavşak olmaları onun için insan gibi davranılmak bünyenizde alerji yapıyor şekil A da görüldüğü gibi. haklısın insanlıktan nasibini almayana hayvan gibi davranacaksın ancak o zaman değerli olursun. hadi yaylan şimdi

• @REDHOTLİNE07 Suçlu benmi oldum şimdi :)) Ahaha ya, laflarınıza bakarak siz sayın ''Bordo Klavyeliler'' Klavyeden yaptıgnız laflarla kendınızı adam sanıyorsunuz, İnsan gıbı davrandıgınız falan da yok, yavşama amaçlı olarak görüşüme geldiniz. ''Neresi iyi o salağın'' diyerek cümleyebaşlayıp, kendi beyin kapasitenizi belli ettiniz.. Soru iki türlü sorulmuş, ben bir türlüsüne cevapverdim, kendi görüşlerinizi kendi görüşünüzde belirtmek ıcın yapılmış bu site, görüşlerden yavşamak için değil! Adam gibi laflar kullanın, adamlıgınızı ortaya koyun.. Sizi kimse dinlemek zorunda degıl!!

• Pelin karahan tabiki

1|0
    0|0
Yükleniyor...