Sizce jen selter çok mu güzel?

Tamam güZel çalışmış vücudu iyi ama güzellik olark çok güzelmi merak ediyorum bana göre sadece kalçaları hoş

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bakayım dedim de görselden popodan başka bir şey göremedim. :(

1|0
    0|0
    • Tamm yani bencede çirkn

• Vücudum öyle zaten :) sıkıntı orda o yüzden spora tekrr baslattı degsmesi için aslnda kadınlara bakması rahatsz etmyr çnkü bakmaz benleyken ama bir kaç kere p*rno izledi onu bilyrm öyle seylere baktı.. Kzdm ama su varki buna kzdgmdada sen açık film izlyrsn bana bakma dysn dedi :) kafam karısk bu konuda aslnda benimde şu an bu konudan dolayı kavgalyz konsmyrm 2 gündr olay baya büyük bnu sölememe gerek yok bu konuyu tartsmak için grdm buraya zatn burada takılan biri deglm sennle özel bir yaknlasmada yok aramda

• Yakınlaşma mı :D Öyle bir şey olamaz zaten ve çok değişik birisin ya :) Seni tanımıyor olmam senin kötülüğünü istemem anlamına gelmez ki şahsen bir sevgilin varsa ve mutlu olmak istiyorsanız, Daha az şeyleri beğenmekle yetinmeniz gerekiyor. Bunu bilmenin sana yardımcı olacağını düşündüm.

En İyi Kız Görüşü

• Hayır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• o kimdir

0|0
    0|0
  • Normal.

0|0
    0|0
  • Yok ya sadece vucudu guzel baska bir sey yok

0|0
    0|0
  • kadınlarda karın kasından hoşlanmıyorum bence yüzü güzel vücudu kötü

0|0
    0|0
  • işte kadın dediğin öyle olur

0|0
    0|0
    • O kadar mı çok güzel

• Tamm o güzel ama karn ve yüz olark merk edyrm

• yüzü okadarda güzel değil orta

• Ben Kısa Boylu Beyaz Tenli Siyah Saçlı Kızlardan Hoşlandığım İçin Bana Aşırı Güzel Geliyor. Fiziğide Fazlasıyla Hoş

0|0
    0|0
  • Değil

0|0
    0|0
  • kalçaları güzel yüzü normal

0|0
    0|0
  • efsane

0|0
    0|0
  • bayan g*t olur kendisi... başka da bir numarası yok...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bence güzel beğendiğim kadınlar arasındaaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...