Bir film vardı adını unuttum?

Merhaba benimde bir filmim vardı bundan 4 5 sene önce izledim noktası noktasına aklımda ama adınıbilmiyorum anlatayım:
Bir kadın var bukadının kocası var denize düşüp ölüyor aradan biraz zaman geçiyor bir adamla tanışıyor bu adamla birlikte kocasıyla ne yaptıysa aynı şeyleri yapıyor yani kocasını yaşatıyor adam sonra anlıyor hatta bir ağaçvar 1sene ayrı kalalım buağacn altında 1sene sonra buluşalım diyor mektup yazıyolar ogün geldiğinde mektupları açıp okicaklar neyse 1sene sonra geliyor adam gidiyor kadın yok ama kadın 1yıl 1gün sonra oraya geliyor mektubu okuyor tabiadama gittiğinde okuyor neyse bunlar görüşmüyor ozaman kadar (ayrılırkende trende akdına veda ederken tam kalkıcakken tren adam trene giriyor kadın çıkıyor ayrılmak ıstemezkena yrılıyor) bir kadın var hem adamın tanıdığı hem kadının bir restoranta oturuyolar kadınla kadın diyo sana bahsettiğim çocuk gelicek adam geliyor birbirlerini görüyolar felan mutlu son gibi bişi böyle daha detaylı inemedim ama lütfen yardımcı olursanız sevinirim

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• My Sassy Girl. Favori filmlerimdendir. Ama tabiki orjinal olan Kore versiyonu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bir şarkı vardı hani çok güzeldi arkadaşlar onuda bulursanız sevinirim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...