Rihanna gibi ünlülerin çoğunun o güzellikte evli olmaması sizce de garip değil mi :D?

Öyle onlar kadar aşırı ünlü ve güzel olmayan diğer ünlüler evlenirken en güzellerinin evli olmaması tuhaf değil mi sizce de?

0|0
11|15

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Hergun pilav yenmez felsefesinden gidiyorlar

2|0
    0|0
  • Evlenip rahatını neden bozsun? Öyle bir diyorsun ki sanki onlar evlenmek istiyor da kimse onları beğenmiyor

1|0
    0|0
    • Ya paylaştıkları şeylerden bile geneli için diyorum bunu anlayabiliyoruz.

• Rihanna güzel falan değil arkadaşlar çok fazla makyaj hilesi kullanıyor burnunu va düzeltmek için. Makyajsız halini görseniz siz de benim gibi düşünürsünüz eminim ki

1|0
    0|0
  • evlenmelerine gerek yokki rahatlar ünlüler yaniii ne gerek var

1|0
    0|0
    • Klipleri paylaştıkları vs dahi bunu istediklerini anlamamıza yetiyor bence... :)

• gerek yokkk evlenmeyeee

• rihanna güzel mi?

0|1
    0|0
    • Sana göre değil ama çok büyük hayran kitlesi bile var, o sadece bir örnekti :) .

• Güzel olduğu için hayran olanlar da var sen beğenmezsin ama bir başkası hastası olur.

• Banada neymar yakisikli ve rihannada cok guzel geliyor ve rihanna populer degilken kimse adini duymamisken bana yine guzel geliyordu bu zevk meselesi

• Rihanna güzel değil.

0|0
    0|0
  • onlar güzelliklerini kullanarak günü birlik birliktelikler yaşıyorlar, nerde canı neyi çekiyorsa hemen alıyorlar vede acınası haldeler bizde onlara ünlü diyoruz...

0|0
    0|0
    • Ahah haklı olabilirsiniz hatta haklısınız...

• Bulundukları alanda başarı gösteren, gündeme düşen her sporcu oyuncu şarkıcı türkücüyle birlikte olmak varken niye birine baglansınlarki ;)

0|0
    0|0
  • evlenemez ölelerii

0|0
    0|0
  • Rihanna yı bir ben mi güzel bulmuyorum arkadaş.

0|0
    1|0
  • onlara sorun mu para var ahlaksızlık diz boyu istedigine veriyor iste :D

0|0
    0|0
  • evlenmek mi onlar evli olduğu zaman şöhretleri zarar görüyor para makinasını bozmak istemezler

0|0
    0|0
    • Öyle mi ilişkileriyle bile ünlü olabiliyorlar...

• ilişkileriyle evlilik farklıdır bu güne kadar yapılan bir arştırmada ünlülerin evlenince kazançlarının düştüğü gözlenmiş

• Ola-bilir :) .

• evlenince popülatiresi düşecektir çünkü

0|0
    0|0
  • Farklı tatlara bakma hevesinde olan bir çok ünlünün, evlenmesi tuhaf değil mi

0|0
    0|0
    • Belki evliyken de gizlice bakıyordur :D :D.

• Bir site reklamında yazan cümle şuydu. Başkasıyla seks yapmak, yakalanmadığınız sürece aldatma sayılmaz :)

• neresi guzel ki

0|0
    0|0
    • Bize göre değil ama çoğunluğa göre.

• Git bak hayran sayfalarına :D. Haberlere...

• ben hayranda degilim guzel de bulmuyorum.

Kızlar Ne Diyor 10

• istedikleriyle gönül eğlendiriyorlar işte.. tek kişiye bağlı olmak tercih edecekleri bir durum değildir bence

2|0
    0|0
  • Bence evliligi surdurmek yetenek gibi bir sey. Sanat dunyasindakiler daha acgozlu oluyorlar.

2|0
    0|0
  • Yani bu kadar sığ değerlendirmemek lazım değil mi?

1|0
    0|0
    • Daha açık manalı konuşun lütfen anlayamadım... :)

• Herkes evlenmeyi istemek zorunda mı? Buna ihtiyaç duymak zorunda mı? Dahası güzel olmak bunu yapmayı gerektirmek zorunda mı? Güzel olmak ve evlenmemek demek, illa ki evlenecek birini bulamamak manasına mı gelir?

• Ya bak benim sorum şu pek güzel olmayanlar bile birini buluyorken aşırı güzellerin çoğunlukta bekar kalması tuhaf değil mi?

• Niye evlensinki hergun baskasiyla takilmak varken

1|0
    0|0
  • Neden evlensinler ki bir suru kisiyle eglenebilmek, surekli farkli kisilerle takilmak, her gece partilemek dururken?

0|0
    0|0
  • Hayatini yaşıyor nesi tuhaf :)

1|0
    0|0
  • Rihanna güzelse artık

0|0
    1|0
    • Sen beğenmezsin ama bir başkası hastasıdır o ünlünün. Şahsen ben de beğenmiyorum ama çok hayranı var. :)

• ne evlenicem ya her çiçekten bal alayım diyordur onlar da :)

1|0
    0|0
    • Aman tanrım :D !

• ben olsam öyle yapardım kiii Rihannayı da çok severim evlensin istemem :D

• Garip degil

1|0
    0|0
  • Bekarlik sultanliktir :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...