Klişe Türk dizileri?

Yanlış anlaşılmasın, yabancı dizilerin mükemmel olduklarını söylemiyorum ama Türk dizi sektöründe gerçekten kaliteli, özgün, klişelerden uzak, sıkmadan eğlendirebilen diziler bir elin parmaklarını geçmiyor uzun süredir. Zengin-fakir gibi sınıf ayrımlarıyla basit bir aşk temasını büyütüp birkaç saçma yan karakter eklenerek sezonlarca sündürülüyor işe yaramaz hikayeler. En azından ben böyle düşünüyorum.

Peki sizin, 'bu dizi cidden çok iyi' diyebileceğiniz Türk dizileri var mı? Yoksa televizyonu açmayı dahi çoktan unutanlardan mısınız?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Leyla & Mecnun. Üzerine tanımam

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• şöyleki bir kız biri seviyor bir erkekten bir kızı seviyor ama kızın sevdiği erkek erkeğin sevdiği kızı seviyor kızın sevdiği erkekle erkeğin sevdiği kız beraber oluyor seven erkek ve kız bunları ayırmak için planlar yapıyorlar sonrasında ise onlar sevgili oluyorlar mutlu son

1|0
    0|0
    • Senaryo güzel. Yapımcıya verelim. Bu dizi tutar :D

• @tepkiliinsan

• he doğruya gizliydim :(

Erkekler Ne Diyor 6

• Aslında unuttum...
    Takip ettiğim yabancı dizilerin çıkmasını bekliyorum :)
    ama ne yalan söyleyeyim şu polat'ın öldürmediği kadın kalacak mı çok merak ediyorum :)

1|0
    0|0
  • Gerçekten bu dizi harika diyebileceklerin barınamıyor. Nerede ağlak saçma sapan ya da dediğin gibi basit ve hep aynı temalar üzerine kurulmuş diziler varsa senelerce oynuyor

1|0
    0|0
  • Evde televizyon yok zaten hafta bir geliyorum eve

1|0
    0|0
  • Yakışıklı oğlanı ve Güzel kızı koy senaryoyu * et

1|0
    0|0
  • Gerçekten baydılar

0|0
    0|0
  • Eskiden Adanalı diye bir dizi vardı o iyiydi onudışında hepsi çöp

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yo yabanci diziler mukemmel diyebilirsim gonul rahatligiyla bizimkilerle karsilastirinca. Ne olacagi hep tahmin edilen ic daraltan diziler yapiyorlar. Hicbirini begenmiyorum yerli yapimlarin. Vosvos parcalayip dev prodiksiyon imaji ciziyorlar.

1|0
    0|0
  • Güneşin Kızlarını beğeniyorum ben, diğerlerinden farklı geliyor..

0|0
    0|0
Yükleniyor...