En sevdiğiniz Türk filmleri (detay)?

Ama Yeşilçam filmleri gibi Şeyler haricinde yazar mısınız mesela Evim Sensin çok güzeldi

Güncellemeler:
Çok geçmişten Olmasın)
Özcan Deniz'in tüm filmleri çok iyi ya, sadece şu son OYNADIĞI reklamı beğenmedim. d

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• G. O. R. A.

1|0
    0|0
    • Ayrıca Sen Kimsin, Celal ile Ceren, Hadi İnşallah, Babam ve Oğlum, İncir Reçeli de güzel. Yerli yapımların komedisinden başka izlemem öyle çok. Korkuyu cinden başka sadece ani seslerle cekemedikleri, aksiyonu da 1 adam = 1 ordu mantığıyla çektikleri için izlemem. Sadece romantik zaten kolay kolay izlemem. Bilim kurgu desen nerde var ki. Çekebildikleri en iyi bilim kurgu G. O. R. A. ve A. R. O. G. filmleriydi bana kalırsa

• Aktör kullanıp kullanmaması kaliteli bir yapım yapmıyor ki. Evet zamanında alternatifi yoktu herkes ağzı açık izledi ama şimdi izleyincd komik geliyor. Müzikler, ses efektleri (ağızla yapılan ok atma efektleri ve Turist Ömer'deki ağızla yapılan otomatik kapı efekti hariç) hepsi çalıntı. Hatta Dünyayı Kurtaran Adam filminde pek çok sahne direkt olarak Star Wars'tan alınmış. O Clone'lar, X-Wing'ler falan. Evet dublör kullanmadı ama iyi filmler değil maalesef.

• Yok bilinçli olarak kullanmamış kullanabilirdi, evet olabilir genelinde Alıntı var zaten)

En İyi Kız Görüşü

• Çok geçmiş olsaydı Ağır Roman ve Romantik diyecektim :)

Yakın zamanlardan ise en sevdiğim Ankara Yanıyor :)

1|2
    0|0
    • ağır romanı zamanında sinemada 4-5 kez izlemiştim sonra soundtrack kasetini almıştım. sonra vcd olarak aldım. sonra kitabını aldım

• @filofobik Sen buna inanıyor musun :)

• hayır tabiiki...
      zaten aşka meşkede inancım kalmadı. o filmi görünce bir hoş oldum işte. filmi izlerken bile kızdan hep bir numara bir hile bir üçkağıt bekleddim

Erkekler Ne Diyor 12

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...