My mad fat diary dizisini izleyen var mı?

O kadar yıl bekledim yeni sezonu. Sadece 3 bölümlük sezonmuş ve bitti. Cok sinirliyim ya

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Kız Arkadaşım izliyor

1|0
    0|0
  • yok izlemedim

1|0
    0|0
  • Dizinin konusu ne idi

1|0
    0|0
    • Kızın psikolojisi bozuktu kendine zarar veriyordu o yuzden hastane de kalıyordu. Sonra iyileşince hastaneden cıktı, işte dısarı da ki hayatının zorluklarını felan anlatıyor Tavsiye ederim

• Sarmadı o... :(

• Hangi bölüme kadar izledin? 1 2 3 bölüm felan sıkar neden biliyomusn? Dizi de cok kişi var ve her grubunda farklı olayları var takip etmekte zorlanıyor olabilirsin ama bana guven 1. sezondan sonra artık her şeyi biliyor olacaksın olayları isimleri

• Da vinci's demons, Penny Dreadful, Hannibal filan izle bırak bu boş dizileri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ben.

1|0
    0|0
  • final yaptı mı ya ben kaçırmışım orayı

1|0
    0|0
  • Ciddi misin? 2. bölümünü izledim ben 3. yü izlemedim ve pes diyorum yani yayından mı kalkmış nolmuş

1|0
    0|0
  • Evet, çok kötü oldu. O dizi neden bitt anlamadım, çok izleyeni vardı

1|0
    0|0
  • Kötü bitti ya, Finn'e cidden çok sinir oldum. O kadar "Seni seviyorum Rae, ölüyorum senin için Rae." diyo sonra da gidip aldatıyo kızı. Sonu iğrençti zaten.

1|0
    0|0
    • Evet hic öyle bir şey yapmaması gerekiyordu fakat o da boşlamıştı baya Finn i Ya sacmaydı keske boyle bitmeseydi kac yıl bekledim ben ya

• Ben de ya aynen her gün girip baktım yeni sezon çıktı mı diye, değmedi açıkçası

Yükleniyor...