Tatlı Küçük Yalancıları izleyen var mı? Sizce A kim?

Bence A, Eren Hoca'nın hastalığını kullanarak onu zan altında bırakmaya çalışacak ama o değil, yani bu kadar kısa sürede açıklamazlar diye düşünüyorum. yabancı versiyonunun özetini okudum ama anlamadım A'nın kim olduğunu.

0|0
9|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 8

• Pll izle türkçe duplajı var eskiden TV 2 de yayınlanıyordu da zaten. Daha orijinal daha iyi. A grubu var ačelya olabilir hatta😊

1|0
    0|0
  • Ben o diziyi izlemiyorum ama pretty little liarsi izliyorum pllde şu an a cece gozukuyor cece kim dersen alisonun kucukken anne ve babasi tarafindan akil hastanesine kapatilmis 2 abisi herkes onu cocukken öldü sanıyordu ayni zamanda kendisini kız gibi hissediyor kız olmak istiyordu ve kimlik degistirerek kiz oldu charles oldu cece.

1|0
    0|0
    • 2. abisi ve acikladi ben a'yım diye

• burası türkiye :)

• Canim turkiyelik bir sey yok bir sey yapmiyoe cece o kisimlari gostermiyoelar hatta kadin olarak alisonun abisi ile sevgili bile olmustu

• Yabancısını izlediysen bilirsin

0|0
    1|0
  • Bence de Eren degil.

1|0
    0|0
  • İlk bölümü izledim tek

1|0
    0|0
  • Cidden izliyor musunuz CİDDEN

0|0
    1|0
    • evet gayet güzel, sizde şu yabancı diziler şöyle böyle olaylarını bırakın. tamam birebir alınmış bir hikaye ama en azından türkçe ve iyi oyuncular oynuyor gayet de iyi rol yapıyorlar. şu ayakları bırakın

• Tamam be ne bağırıyon

• bildiğime göre a bir kişi değil çete gibi bişi

1|0
    0|0
  • üç hafta sonra final bölümünde öğrenirsin.
    bildiğim kadarıyla A bir kişi değil bir grup birçok kişi var içinde.

1|0
    0|0
    • niye final olsun

• peki teşekkür ederim

• önemli değil

Yükleniyor...