Gerçekten insanların yorumunu merak ediyorum özellikle ülkücülerin?

10 gün dışarı çıkma yasagı olan şehirde (cizrede) ekmek almak için çıkan küçük cocuk keskin nişancılar tarafından öldürülmüştü ve çıkma yasağı oldugu icin defnedilememişti ve kokmasın diye derin dondurucuya koymuştu resimde görebilirsiniz ve gerçekten düşüncelerinizi duymak istiyorum tüyler ürpetici degil mi?Gerçekten insanların yorumunu merak ediyorum özellikle ülkücülerin?

Güncellemeler:
Arkadaşlar siz bu sabah yasaktan sonraki cizrenin halini gördünüz mü hala 5 6 yerde kan izleri var kurumayan kan izleri ve öldürülen hayvanlar (inekler katırlar vs) cesedi var askerlerin anons sesleri yani küfür edilen anons sesleri var patlatılmış su depoları patlatılmış klimalar var ve et depolarında insanların kokmasın diye koydukları insanların ölümü var bunları gördünüz mü ki haber yanlış diyosunuz? Neden kanıtlanmış görüntüler varken sadece konuşmalar yapan liderlere inanıyorsunuz?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Pkk yandaşlarına falan acımıyorum. Ölebilirler.. :)

0|0
    0|0
    • Her kürt pkk yandaşımı ya da her türk ülkücü mü insanlıgınızdan utanın ya küçük kızın ölümü ve dondurucuda bekletilmesinden bahsediyoruz ve ineklerin dahi öldürülmesinden bahsediyoruz

• Ölebilirler.. İçim rahat :)

En İyi Erkek Görüşü

• Kaynak? Kanıt?
    Sokağa çıkma yasağının getirilmesi gibi tüm bu faaliyetlerin ana sorumlusu terör örgütü PKK ve yandaşlarıdır. Ölü sivil sayısının yüksek gösterilmesi de aynı şekilde PKK ve yandaşlarının iftirasıdır. Ayrıca ölenlerin katilleri de aynı şekilde.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Fazlasıyla acı bir durum. Ben herşeyden önce bir insan olarak sonrada bir türk olarak çok üzüldüm bu küçük kıza.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• paşam bu haberi nerde izledin bilmiyorum ama pek bilgin yok sanirim bu konuda

0|0
    0|0
  • Ben bu haberi senden duyuyorum ilk defa link verebilirmisin görüntüler için

0|0
    0|0
    • Link vermeye gerek mi var gir google ye ve cizrede çıkma yasagı ile ilgili görüntüler yaz çıkar zaten akp kendi kanalında göstermez sizde göremezsiniz

• Kardeş ev için ekmek almaya gidince keskin nişancılar tarafından öldürülmüştü ve bunun gibi 20 den fazla insan öldü haberi izle sen

• Valla herkes ettiğini bulur sen rahat ol kim haklı kim haksız olayı birebir yaşamadığımız için bilemeyiz

Yükleniyor...