Muhtesem Yuzyil in Halefi Olan Muhtesem Yuzyil Kosem 1 ekimde Starda Nasil Sizce?

Muhtesem Yuzyil in Halefi Olan Muhtesem Yuzyil Kosem 1 ekimde Starda Nasil Sizce?

2. tanitim fragmani dun yayinlanmis tabiki muhtesem yuzyilimiz gibi gene ortaligi yikacak zirvede olucaktir efsane nin 2. donemi basliyor persembe dizilerine yazik olucak kurtlar vadisinin forsunu sondurucez evallah

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Kesin perşembe günü mü hiç belli olmaz izlenmeyebilir. Ama yinede büyük ihtimal tutar.
    Kösem sultan çok kötü bir kadınmış. Çok nefret edilen bir karakter olcak.
    Hürrem den bin kat kötüymüş. Gerçekte yani.
    Dizide de öyle yaparlar.

0|0
    0|0
    • bilmiyorum ama 1 ekim perşembe günü olucak dediler benim isteğim gene çarşamba olsun muhteşem yüzyıl 1. bölüme 10 reyting ile 1. başladı 1. final yaptı türkiyede zaten kötü karekter tutar desteğimizi vericeğiz muhteşem yüzyıl kösem de abisi muhteşem yüzyıl gibi zirvede başlıyacaktır

• Off saçmalama ne alaka haremi olması öyle sahneleri göstermesini gerektirmez. Sende düzgün konuş geleneksel türk düşüncelerimden ister çıkarım ister çıkmam kimseyi ilgilendirmez.
      Ayrıca tarih dizisi değildir demedim zaten.

• hey allahım ne var yani haremi de gösterebilir başka yerde sevişme sahnesi olunca kimse konuşmaz bunda konuşuyorsunuz bu diziye ne kadar para harcanıyor haberin var mı senin sözde avrupa birliğine giricekmiş türkiye nah girer

En İyi Erkek Görüşü

• Yine sapkınlıklarla dolu bir dizi olmuş.

0|1
    0|0
    • hahaa geleneksel turk dusuncesi aferim olum

• muhtesem yuzyilimiz zirvede basladi zirvede bitirdi 2. donemide oyle olucaktir destekliyoruz inadina

• Zirvede olmanız bana bir zarar vermediği gibi olmamanız da bir kâr sağlamaz. Boşuna bir şey ispatlamaya çalışman ilginç...

Kızlar Ne Diyor 3

• İzlemedim. İzlemeyi düşünmüyorum!!!

0|0
    0|0
  • Yine bir tarih faciası

0|1
    0|0
    • hahaha etrafi geleneksel turkler sarmis be muhtesem yuzyili cok elestirdiniz inadina hep zirvede 2. donemde zirvede olucaz destekliyecegiz her zaman

• Ekim ne ya başlat işte eylül de ne güzel olurdu😄

0|0
    0|0
    • aynen ama buyuk bir dizi oldugu icin yogun calisma gerekli 1 bolum 1 haftada anca cekilir kolay degil efsaneye az kaldi 2. donemine :D

Erkekler Ne Diyor 3

• Bizim siyasiler yine kulp takar. Diğer diziyi izlemedim bunu da izlemem.

0|0
    0|0
    • hahaha zirvededir her zaman destekliyoruz

• Yav He he

0|1
    0|0
    • hahaha muhtesem yuzyilin durumu belli hep zirvede hala 1 yil gecti konusuluyor basari sizin gibi geleneksel turkler baka dursun

• Bu ne pe fantastik poorno mu

0|0
    0|0
Yükleniyor...