Bana dizi önersenize?

Konusu farketmez güzel sürükleyici kaliteli olsun film de olabilir. İzlencekler listemi bitirdim yenisini yapmakta sıkıntı çekiyorum

Güncellemeler:
Yabanci olsun :')

0|2
12|33

En İyi Erkek Görüşü

• yeni nesil ergenler bilmez bunu izlemelisin ... gizemli ve gerçek olaylardan alıntı bir senaryosu var images.dailystar.co.uk/.../...s-collage-432665.jpg

0|0
    0|0
    • Gizli Dosyalar (The X-Files), Chris Carter tarafından yapılan, 1993-2002 arasında yayımlanan bir Amerikan bilim kurgu, televizyon dizisi. Dizi, Fox Mulder (David Duchovny) ve Dana Scully (Gillian Anderson) isimli iki FBI ajanının maceralarını konu almaktadır.

Dizide, ajan Fox Mulder ve Dana Scully FBI'ın X-Files (Gizli Dosyalar) departmanına atanmış iki ajandır, bu departman çözülemeyen, tuhaf ve paranormal olaylarla ilişkisi bulunan dosyalardan sorumludur. Ajan Fox Mulder, paranormal olaylara ve uzaylı komplosuna "inanan" bir bakış açısı ile yaklaşırken, Ajan Dana Scully ise bilimi rehber alan kuşkucu bir tavırla yaklaşmaktadır.

• bende (: bayağı oldu ızleyelı yenıden baslayacam bu gece

En İyi Kız Görüşü

• sherlock :) 3 sezon her sezon 3 bölüm ama bölümler film gibi harika bişey mutlaka izle

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

Kızlar Ne Diyor 11

• Fringe, prison break

1|1
    0|0
  • skins-shameless-mitfist-the originals

1|0
    0|0
  • Once upon a time

1|0
    0|0
  • once open a time , person of interest , big bang theory falan filan

1|0
    0|0
  • Prison Break acaip beğendiğim bir dizi, Lost u da şu sıralar izliyorum o da güzel

1|0
    0|0
  • Misfits izle.
    Saracaktır.

0|0
    0|0
  • playful kiss :D

0|0
    0|0
  • prison break

0|0
    0|0
  • shameless

0|0
    0|0
    • Ya ben ona baslamak istedim de cok sıkıcı geldi 1. bolumu yarida biraktim acaba konusuna tam hakim olamadigim icin mi

• gerçekten çok güzel bir dizi bence tekrardan izle. ilk bölüm olduğu için belki öyle gelmiştir ama beğenmediysen american horror story ve ya teen wolf izle

• friends izledin mi?

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
Yükleniyor...