Dizilerde her iki taraftan birinin nazlanması kacması sinirimi bozuyor :/ Siz de aynı şey mi?

Ya mesela erkeği almak icin ugrasıyo sonra erkek onun peşinden koşuyo sonra kız triplere giriyo kacıyo yüz vermiyo sinirden deliye dönüyorum :o

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Aşçı uşağa uşak bahcivana sonra hepsi uşağa :D Karma karışık bir durumu zaten tam yazamadim. :D

Bence de sıkıcı oluyor sonra dizinin akışı.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• İnsanın izleyesi kalmıyor :)
    O yüzden türk dizilerini bıraktım :)

1|0
    0|0
    • Biri koluna dokunuyo aşık oluyo sonra kacıyo felan cocuk cocuk işler ilkokullular bile yapmaz yani :D

• Ne gunlerdi ya :)

• Ey gidi gunler ey saol kardesim beni ogunlere goturdun :)
      İyi aksamlar daha fazla rahatsiz etmiem ben :)
      Hersey tadinda guzel :)

• * Her dizide mutlaka belirlenen iki şahıs ya farklı olaydan bir araya gelir ya da aynı olayda zıt gider. Sonra olayı unuturlar aşka bakarlar. Ve bu böyle gider.

1|0
    0|0
    • Tamamda yabancı dizilerde anlamlı şeyler var ama türkler böyle nedense yani konu hep aynı anlatabildim mi 1 bölüm izledin mi neyin ne olacağını anlıyosun genelde de haklı cıkarsın.. Ama insan merak etmek istiyor ne biliyim

• * Sıkıldım bende. Diziler farklı hikayesi aynı, kopyala+yapıştır. Bugüne kadar benim hoşuma giden tek bir dizi vardı. O da "Kuzey Güney". Bu dizide her türlü olay vardı. Her yeni bölümünü çok beklerdim.

• Bunlara snir olmaktan daha önemli islerimiz olmali😬

1|0
    0|0
  • Her dizide aynısı oluyor Türk dizileri hep birbirini tekrarlıyor o yüzden izlemiyorum :Dd

1|0
    0|0
  • Valla ya tam düzelecek tamam diyom gene bozuluyor deli oluyom

1|0
    0|0
  • İşte sen tribe gir diye öyle yapıyolar :) satış pazarlama

1|0
    0|0
  • Izlemiyorum rahatim 😎

1|0
    0|0
  • ben bakmıyorum o işlere salaklık başka bir nane değil :D

1|0
    0|0
  • Ne kadar saçma değil mi

1|0
    0|0
  • İşte böyle böyle aşkında cılkını çıkardılar.

1|0
    0|0
  • O tip diziler izlemediğimden sıkıntı yok. 😅

1|0
    0|0
  • Kim la onlar

1|0
    0|0
  • Ewwet hep aynı eski senaryolar saçma.

1|0
    0|0
  • Sence ne olmalı

0|0
    0|0
  • yabancı diziler daha iyi türk dizilerine bu yüzden karşıyım

1|0
    0|0
    • Yabancı diziler her şeyde iyi bizimkiler tek aşk konulu yapıyor onu da beceremiyo Cocuk dizisi gibi

Kızlar Ne Diyor 5

• Dizi işte ne bekliyosun :(

1|0
    0|0
  • aynen benim de sürekli aynı sahne düşüş çarpış ve burun buruna gelme kız naz yapar erkek koşar falan filan😷😷😷

1|1
    0|0
    • Ahah aynen koluna dokunur aşık olur sonra nefret eder sonra erkek inadına peşinden koşar sonra kız koşar erkek yüz vermez ohoo sıkıcı ya

• bence de dizileri bu yüzden takip etmiyorum..

• Aynen bizde niye izliyosak zaten dizi final olana kadar bir türlü kavuşmuyorlar genelde 😄

1|0
    0|0
  • Gelecekte senarist olursam bunlara dikkat edicem 😊

1|0
    0|0
  • Klişe diziler işte, sonunu izlemeden tahmin etmek zor olmasa gerek

0|0
    0|0
Yükleniyor...