Muhteşem Yüzyıl: Kösem tanıtım fragmanını nasıl buldunuz?

Beren Saat; Kösem'in 25 ve sonraki yaşlarını canlandiracak. Ben küçük Kösem için oyuncu secimini dogru bulmadım. Beren'e çok benzemiyor. Diğer her şey mükemmel ama.

0|1
8|4

En İyi Erkek Görüşü

• Tarihimizi, yeni nesile anlatacak iğrenç bir film.. Resmen tarihimizi bunun gibi insanlar bitiriyor.. Bir insanın nasıl özeli varsa. Tarihteki büyük insanlarında özel hayatı vardır.

Daha ilk fragmandan öpüşme sahneleri ile nasıl bir rezil dizi olacağını gösterdi. Bu diziyi izleyenlerde umarım ilerde çocukları park köşelerinde güzel vakit geçirdiği zaman aynı şekilde tavırlarına devam ederler.

Tarihi anlatan film mi istiyorsun? Diriliş Ertuğrul. Kimilerine batıyor neden? Öpüşme sahnesi yok, çok sıkıcı.. hiç erotik sahne yok. Kardeşim erotik sahne istiyorsan siteler çok var..

Hadi günümüz konusunu alan bir film olsa tamam, medcezir, paramparça gibi dizilerde istedikleri kadar yapsınlar. AMA BU TARİH! Bizim tarihimiz! sizin yaptığınız bu sahneleri sadece biz değil yabancılarda izliyor ve şöyle bir algı oluşuyor.

Türklerin padişahlarına bak sen sözde dinciler imanlılar ama baksana şunlara.. vs vs

Yazık gerçekten yazık.

1|0
    0|0
    • O fragmanda öpüşen padişah 27 yaşinda öldüğünde 20 tane cocugu olan 1. Ahmed yalnız :D :D

Adam sevişiyorsa diziyi cekenler ne yapsin. 27 yasinda 20 tane cocugu sevismeden yapmamistir heralde.

• Kaç çocuk yapacağını sana mı soracak onu anlamadım? niye batıyor 20 çocuk?

• 20 cocuk batmiyor. 27 yasinda 20 cocugu olan birine "onun seks hayati yoktu sefere cikti" demeniz batiyor :D

Ozel hayatinin ifşasini istemeyen katliamlar yapip padişah olmazdi arkadasim.

En İyi Kız Görüşü

• game of throne sa rakip olmuş :D fragman güzel..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• O berenın a. m. ı. n. ı s. i. k. i. y. m ben ona oyle soyle o* karı. İbnelerin baska işi yok eski tarihimizi kirletiyolar

3|1
    2|1
  • Yine b*k gibi dizi olucak tarihimizin ırzına geçiyorlar dizi çekip bir grup salak izlieyiciyi toplayıp para kazanicaz diye

0|0
    0|0
    • Tarihimizin ırzına geçiorlar derken? Ne yapıyorlar mesela?

• Beni anlamayan birisinin, benim hakkımda böyle şeyler atması gayet normal. Yani siz her düşündüğünüz şeyi böyle kafanızdan atıyorsanız vay halinize.

• @Demirez haklı bence k. b

• yine şeref yoksunuz hainler atalarımızı rezil şekilde gösterecek bazılarıda izleyip prim vererek bu ihanete ortak olacak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hülya avşar ıyy hiç sevmem

0|0
    0|0
  • İyi bence

0|0
    0|0
  • Fragmanı baya iyi olmuş. Diziden aynı güzelliği göremezsem cidden yıkılırım.

0|0
    0|0
  • Ben beren saati hiç görmedim ki

0|0
    0|0
  • reytingler düşük olduğu için bereni devreye sokmuşlar. o sarışın kızın berenle alakası yok. bir önceki bölümde o sarışın kız bir bölüm sonra aynı sahnede beren saat. böyle saçma bir senaryo anlayışı olamaz. izleyiciyi he sanıyorlar galiba

0|0
    0|0
  • o kızın oyuncgulu berenden çok daha iyi

0|0
    0|0
  • beren saat gibi hdpye veren şehit katillerine katkı sağlayan insanları izlemeyiz biz bir de tarihimizle ilgili şeyler cinsellik uç seviyede sanki atalarımız savaşmıyormuş sevişerek alıyormuşçasına gösteriliyorsa tvde izlemem kardeşim.

0|0
    0|0
    • Hahahah :) istedigine oy verir

Bu dizide sultan ahmed anlatilacak. 27 yasinda ölüp arkasında 20 cocuk bırakan seksomanyak padisah :) cok biliyonuz tarihi

• he sende çok biliyon istediğine oy vermez şehit katillerine oy veremez kimse

• :D :D :D verir

Yükleniyor...