Bu yazın yerli dizileri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu senenin dizileri bence gençlere hiç uygun değil. Nerdeyse bütün diziler aşk dizisi hiç biriini ailecek oturup izliyemiyoruz. Neden mi dizinin her bölümün de ya bir öpüşme sahnesi ya da iş daha ileri gidiyo. Artık çıhrından çıkmış herkez. Flörtleşmeyi evlilik hayatı gibi gösteriyolar. Daha birbirlerini yeni tanıyan bir kız bir erkek hemen öpüşüyo. Yiğenimi alıyorum yanıma TV izliycez ama ne mimkün ahlak denen bir şey kalmamış. Böyle düşünen bir ben değilim heralde değil mi?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• artık devir değişti. ülkeler birbirine kafaları esince savaş açamazlar. ama medyayı kullanarak irçok insanın ahlakını, kültürünü ve benliğini zedeliyorlar. kapitalizm in işine yarar bir şekilde yaşamalarını sağlıyorlar. marka takıntısı oluşturuyorlar. ve gençler bu dizilerle büyüyorlar. gerçekten çok zor bir dönemde yaşıyoruz. böyle gidersek geleceğimiz kararır.
    ayrıca bu dediklerimi herhangi bir yerde yüksek sesle söylemeye kalksanız orada bulunanlar büyük ihtimalle karşı çıkar. dizilerle beynimizi uyuşturmayalım, çocuklarımızın-torunlarımızın geleceğini karartmayalım.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İzlemeyin ya, bütün diziler iğrenç. Bütün diziler çok salak hiç mantıklı, güzel bir şey göstermiyolar sadece entrika-aşk hepsi de aynı zaten izlemeyin böyle salak dizileri kitap okuyun ya da daha güzel daha kaliteli daha akıllı filmler seyredin

1|0
    0|0
    • Aynen öyle diziler de konular hep aynı karakterleri değiştiriyorlar gibi bişey

Erkekler Ne Diyor 3

• bir havuzlu villa bir üstü açık araba bir zengin oğlan bir de fakir al sana yaz dizisi mal mal dizilerdi hepsi

1|0
    0|0
  • Turkiyede kezolarin sayisinin cogaldigini anliyorum

0|0
    0|0
    • Nasıl kanaat getirdin buna

• Hayir canim olurmu oyke sey :)

• :) geç oldu ama anladım :)

• İyi değil sevmiyorum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sana katılan vardır ben katılmıyorum bir de herkez değil herkes :)

1|0
    1|0
  • hepsi saçma diziler hepsinde aşk saçma sapan yakınlaşmalar çok haklısın bu konuda

1|0
    0|0
  • aşk yeniden gibisi yok başlasada izlesek

2|0
    0|1
Yükleniyor...