Beren Saat'in kariyeri bitti mi şimdi?

Beren Saat'in kariyeri bitti mi şimdi?
Malum olaylardan sonra, Beren Saat'e birçok kişi düşman oldu, ona saldırdı. Sizce Saat'in kariyerine son verildi mi? Yoksa hiç bir şey olmamış gibi devam edecek?

Güncellemeler:
Bilmeyenlere, Beren Saat HDP'ye oy verdi, Twitter'dan da HDP'yi savundu ve birçok kişi ona protesto etti. Bu yüzden yani...

0|0
64|37

En İyi Kız Görüşü

• Niye bitsinki fikir özgürlüğü diye bir şey var bu ülkede isteyen istediğini savunurum. Ancak bağnaz insanlar farklı fikirlere dayanamazlar. Tahammül yetenekleri yoktur onların.

Beren Saat istediği partiye oy verebilirim. O benim oyuma karışmadığı sürece bende onun oyuna ancak ve ancak saygı duyarım. Bu tarz akil çağdaş insanlara bu ülkenin ihtiyacı vardır.

Her şeyden önce barış için bu aydınlara ihtiyacımız var. Çünkü Barış zor bir konu halka anlatılması lazım. Aydınlara bu alanda büyük görev düşüyor.

9|4
    8|8
    • Ama şunuda ekleyeyim bu ülke de her şey olur. Çünkü bu ülke Nazım Hikmet gibi bir barış özgürlük insanın kitaplarını yasaklayıp kuru kafa tasçı (oğlunun ifadesi böyle) Hüseyin Nihal Atsız'ın kitaplarını serbest etmiş bir ülke ben buradan her şeyi bekliyorum.

• @AudioST Hayatı demokrasiyi hayatta olmayan insanlar üzerinden konuşmak o kadar yanlış ki neyse bu konuda sizinle tartışmak istemiyorum. Zaten fikriniz sabit değiştirilemez gibi

• Demokrasi yoksa o vatanın bir kıymeti kalmaz maalesef asıl olan demokrasidir her zaman.

En İyi Erkek Görüşü

• Beren saat candır can.

0|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 63

• Ülkemizde vatan hainlerinin hirsizlarin kariyeri bitmez, ancak vatansever hakkini savunan kisilerin kariyerine zarar gelir..
    Bunun gibi hainlere bir sey olmaz. Bu kadini hic sevmezdim simdi hic mi hic sevmiyorum.

7|4
    1|2
  • Milleti karalamak çok kolay oluyor ne kadar komik. Beren Saat ten önce, akil insan diye piyasaya sürülen Kadir İnanır gibi pislikleri silsinler.

9|4
    11|6
  • Demokratik bir ülkede yaşıyoruz bildiğim kadarıyla -yani en son öyleydi.

İsteyen istediğine oy verebilir, ne münasebet. Beren Saat'in hangi amaç, gerekçe ile o oyu verdiğini bilmiyoruz kaldı ki bizi ilgilendirmez zaten. Bizim halkımız pek enteresandır, düşman olunacak ve görülmesi gerekilen şeyleri görmezler senelerce, kalkarlar dünkü yetme oyuncunun oyuna takarlar. Ha çoğuda rant peşinde olduğundan sosyal medyada Bereni kınar falan, maksat hava olsun, gündemle ilgiliymiş gibi gözüksün.. Neyse canlarım neyse, bunu da yemedik.

Nasıl ki Akp bana ters olmasına karşın oy verenlere ses etmiyorsam, düşünce fikir hürriyeti var, seçme- seçilme hakkı var diyorsam herkes böyle düşünecek.

Hem ne demişti Murathan Mungan?

-Türkiye'de her şey olabilirsiniz ama rezil olamazsınız.

Yani Beren'in müstehcen görüntüleri de dökülse medyaya, o yine unutulur, Beren yine köşeyi döner. Balık hafızalı bir milletiz.

2|2
    1|0
  • Kösem Sultan olacak. Bihterden bile fazla ses getirecek bir karakter.

Cahiller bugün inanirlar yarin unuturlar bu karalama kampanyasini.

1|1
    0|0
  • Yok be kariyerine bir şey olmaz.

1|2
    2|1
  • yorumları okudum gerçekten inanamadım. en çok söylenen "bitsin yaa zaten hiç sevmezdim bunu.." gibi laflar. gerçekten sinir bozucu.
    bir kere herkesin kendi düşünceleri kendi siyasi görüşleri var. bu ona göre doğrudur. sosyal paylaşım sitelerinde bunun üzerinden paylaşım yapılması çok normal değil mi? bu tarz sitelerde sosyal görüşüyle ilgili paylaşım yapan herkes kınanıyor mu?
    hayır. bana kalırsa sorun beren saatin ne kadar başarılı olduğu... insanlar gerçekten buna katlanamıyor. kim kime oy verirse versin hiç kimse hiç bir şey diyemez. insanlar kendilerinde bu hakkı nasıl buluyorlar anlamıyorum doğrusu...
    beren saat işinde çok başarılı. şahsen en sevdiğim türk aktristler arasındadır kendisi. hayranı değilim sadece kendisini beğeniyorum. görüşlerinden dolayı işini kaybetmesi çok anlamsız olur bana kalırsa...

0|1
    4|1
  • Değişiklik olacağını sanmıyorum kariyerinde bugün kızanlar yarın izleyecekler

1|2
    0|0
  • Birkaç tane terliksi hayvan kadına saydırdı diye mı bitecek kariyeri? Ahahahaha, iyiymiş. İki gün sonra yine ağızlarını ayırıp izlemeye devam edecekler.

0|1
    1|0
  • kariyeri batsın

3|2
    0|0
  • Bitmez ama sarsıldı. Çünkü çoğu insanın ona bakışı değişti ve çok tepki alıyor.
    Ben onu akıllı sanıyodum, değilmiş.

2|1
    1|1
  • ben şu son yaşanan olaylardan sonra soğudum açıkcası

1|0
    0|1
  • Hayır bitmedi biraz sarsıldı o kadar Beren Saat başarılı bir aktris sanatı ile ilgilenelim daha çok filmler diziler çekecek sanatçılari lekelemek o kadar kolay değil

1|0
    1|0
  • Ne yapmış ki Beren Saat?

0|0
    0|0
  • Ona roj tvnin imc tvnin kapıları açılır herkes hürdür kariyerininde biteceğini düşünmüyorum. Düşünce òzgürlüğü diye bişey var değil mi.

0|0
    1|0
  • yani sen diyorsun ki bu insanlar neden ahmet kaya dinliyor? bu ikisi aynı şey..

2|0
    0|1
    • Ya var ya ayakta alkışlıyorum. Çok doğru söyledin. Hepsi gider ahmet kaya dinler. Sonra gelir burada yalan yanlış haberlere inanır

• Ona gelene kadar kimler kimler var

0|0
    0|0
  • Kurtlar vadisi neredeyse ben doğduğumdan beri sürüyor. Yanlış partiye oy vermekle olsaydı en başta o dizi bitmişti:)

1|0
    0|0
  • Siyasetle sanat karistirilmaz. Bunu biraz gerikafalilar yapar tepki verir. Her oyuncu sanatci istedigine oy verebilir kimseyi ilgilendirmez.

1|0
    1|0
  • ne oldu kine

0|1
    0|0
  • Onlar neler yasayip yine devam ediyorlar.. etkilenecek kadar kisiligi oldugunu dusunmuyorum.. yazik ki izleyicisi de bol olur

0|0
    0|0
  • Buyuk ihtimalle bitmistir

0|0
    0|1
  • ewhehhe, gitsin

0|0
    0|0
  • Hic sevmiyom bu irispiyi. Ulan hdp ye oy vermis biz bir de bunun dizilerini izliyoz l*n . Kalles...

0|0
    0|0
  • böylelerinin bokunu yiyen çok olur aç kalmaz meraklanmayın

0|0
    0|0
  • Verilsin bence de :) Zaten kendisini hiç sevmezdim.

2|0
    0|0
  • Bitmedi elbette. Sadece biraz sarsıldı, halk ona karşı antipati besliyor. Bir süre geçince, tepkiler azalınca geri döner televizyona.

0|0
    0|0
  • Son verilmesi lazım bu ülkeden ekmek yiyerek bu ülkeye ihanet edemez.

2|1
    2|2
  • Yoo Kösem olacak gayet.

0|0
    0|0
  • Zannetmiyorum. Seçimlerde olan olayların etkisi kısa sürüyor. Ayrıca birinin verdiği oya göre ondan nefret etmek çok salakça...

0|0
    0|0
  • Ne büyük dert !

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    33

Erkekler Ne Diyor 36

• Hdpye oy vermekle kariyeri bitiyorsa hatirlatirim hdp resmi bir partidir yasaldır ilegal değil bunu sizin kanunlarınınz mahkemeleriniz söyler biz değil :)

0|0
    1|0
  • 2 gün sonra unuturlar

0|1
    0|0
  • hiç bir şey olmamış gibi devam edecek

0|1
    0|0
  • hiçbirşey olmamış gibi devam edicek..

1|1
    0|0
  • Kezban olduğu en baştan belliydi.. Daha da görünmez.. eskisi gibi olmaz..

2|0
    3|2
    • Kezban derken? :D cahilce milliyetcilik yapana kezban deniyor yalniz. Milliyetcilik akil hastaligidir.

• Yok hayır. ben o anlamda demedim. hakaret olarak dedim. . oldumolasi kilim o kadına. saçından kasina kadar

• Böylelerine hiç bir şey olmaz.

0|0
    0|0
  • artık eskisi gibi olmaz.

0|0
    0|0
  • Vatan haini olduğunu belli etti kariyeri batsın.

3|0
    1|2
  • Bu ülkede ancak vatanseverlerin kariyeri biter kardeşim, onların değil.

3|0
    0|3
  • Yedirmeyiz Beren saati

1|1
    1|0
  • demirtaşın kariyerine bile son verilmiyor saçma olur bence :D

0|1
    0|0
  • umarım biter ama vatana ihanetin taçlandırıldığı bir ülke burası muhtemelen dahada yıldızı parlar

2|0
    0|1
  • hdp ye oy verdiği açıklandı yani pkkyı destekliyorum demiş

3|2
    2|3
  • Kariyeri bitmez ama ben inanmıyorum HDP ye oy verdiğine

0|1
    0|0
  • Twitter dan yorum yapmayıp hdp ye oy veren diğer ünlülere ne demeli peki

1|1
    1|0
  • Kenanın koynuna girdi duyduguma göre hamilede kalmış bence evde yatar kenan bakar buna biti bunun tüm karıyeri.

0|0
    0|1
  • Zenginin Kariyeri Her Yerde Biz Kendimize Bakalım

0|0
    0|1
  • İşte ülkemiz farklı düşüncelere saygı duyamayacak kadar yobaz bir ülke.

0|1
    1|0
  • Kadın daha çok prim yaptı bitmez bence

0|0
    0|0
  • Beren saat aşkı yolunda keyfi sonunda oldu.

0|0
    0|0
  • Zaten nefret ediyordum, terörist çıktı ulan bende hain dedektörü mü var ne. Önceden de sevmediklerim şerefsız çıkıyor tek tek.

1|0
    0|1
  • büyükleri ne dediyse onu yaptı

0|0
    1|0
  • Bitmez

0|0
    1|0
  • Facebook sayfasına evli kadınların, ergen çocukların küfür yazıp karalaması çok cahilce. Asıl cahil olanı ise Hdp'yi savundu diye Aşk-ı Memnu dizinin çekildiği konağın önünde eylem yapmak :D

0|0
    1|0
  • Atasını tanımayan, it peşinde gezer!

1|1
    0|2
  • yok neden bitsin çok iyi bir oyuncudur her zaman yüksekte karıyerıne devam eder

0|1
    0|0
  • Bu olayla alakası yok
    Hiç sevmezdim zaten kibirli

1|0
    0|1
  • Debam eder

0|0
    0|0
  • Birşey olmamış gibi devam eder , ne olacak ki?

0|0
    0|0
  • biitii ;)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6
Yükleniyor...