Turk sinemasi hakkinda ne dusunuyorsunuz?

Soru net turk sinena hakkinda dusuncelerini neler?

0|0
5|22

En İyi Erkek Görüşü

• Gideri var :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çıkarlar üzerine kurulmuş sonu cinsel ilişkiler ve aldatmayla biten ilişkiler saçmalık.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Türk Sineması denilince aklıma Yeşilçam geliyor. Malum vizyona giren her 10 Türk filminin 9'u berbat ötesi kalan 1'de şüphede kalınca yenilerle değil eskilerle yaşıyorum.

0|0
    0|0
  • son zamanlarda biraz daha canlı günler yaşıyor güzel filmlerde yapılıyor boş işlerde var umarım daha iyiye gider

0|0
    0|0
  • Tamamen para kazanmaya yönelik bu yüzden kaliteli film bulmak çok zor olan bir sektör.

0|0
    0|0
  • vasat diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Rezillik.

0|0
    0|0
  • milenyum yılına gırene kadar erotık filmlerden kurtulamadık zaten simdide komedı sardı gıdıyo hanı sınema aletlerının hepsı turkıyede var ama millet cimri olduğundan bole bı boktan hal aldı bu durum kotu degıl ama seneryolarda sorun var asıl turkıyede senarıst yedısmıyo

0|0
    0|0
  • eski sinemaladaki tadı oyuncuğu... yeni nesilde göremediğim için pek fazla umutlu bakamıyorum..

0|0
    0|0
  • komedi filmleri komik değil

0|0
    0|0
  • sadece biz TR de yaşayanları güldüren komedi filmlerine devam. diğer türlerin yapılamadığından son verilmesinin daha hayırlı olucanı düşündüğüm sektör

0|0
    0|0
  • Hep aynı konular... Değişiklik şart

0|0
    0|0
  • Eski tadi kalmadi hep lukse özendirilmeye calisiliyor insanlar eski filmlerde aile olmanin mutlu olmanin alti cizilirdi simdi ise barlarsa sabahlamak meziyetmis gibi gosteriliyor

0|0
    0|0
  • türk sineması bitmiş

0|0
    0|0
  • Türk sinemasımı türklerin sinemasıda mı var :) belkı agır oldu ama durum o kadar vahım tartsımak ısteyen buyursun gelsın

0|0
    0|0
  • normal

0|0
    0|0
  • güzel filmler var

0|0
    0|0
  • Artık sadece zengin olmak için film çekiliyor

0|0
    0|0
  • bence hayaı ve gercekleri olan seyleri anlatiyorr ben severim

0|0
    0|0
  • komedi konusunda iyi ama diğer türlü vasat.

0|0
    0|0
  • valla şu an olsada izlesek :)

0|0
    0|0
  • İyi şeyler var fakat imkan yok, cesaret yok. Sağlam bir film çekmek isteseler Türkiyede onun grafikleriyle vs vs uğraşabilecek adam yok başka ülkelerden gelipte yardım ediliyor. Bu işlere eğitimi biraz daha yoğunlaştırabilseler iyi şeyler çıkar ayrıca birinin cesaretlenip milyon dolarları riske atıp sağlam bir filmede adım atması gerekiyor.

Ama gerek yok düşüncesindeyiz çünkü uyduruktan bir komedi bile yapsan iyi bir gişe alıp parasını alıyolar ne gerek var ki daha iyisine değil mi? Hata bizlerde heralde birazda.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Günümüz değil de eskilerden bahsediyorsak, kadınları genel olarak aşağılayan, zara tapan insanlardan oluşan, erkek egemenliği üst safhada, çoğu zaman şiddet içeren... Aslında şimdiki toplumun bir yansıması...

0|0
    0|0
  • Türk sineması Cüneyt arkınla başladı ve bitti

0|0
    0|0
  • Yeşilçam güzelmişte.
    Şimdilerde rezil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...